PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 201
ocen
5,5 10 1 21201
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

Po obejrzeniu jestem w szoku że stworzono takiego gniota. Zbroje, bronie i "dzicy" jak w tanich
filmach z lat 80 i 90.
Od 2008 do 2035 roku za murem nadal mają paliwo do pojazdów, na koktajle mołotova piwo czy
coś takiego było. Każdemu podobają się punkowe fryzury i ubrania innych nie mają?
Jakiś oszołom dorwał sie władzy a stado baranów z iq buta słuchają sie jak psy...
Dalej jeszcze lepiej średniowiecze rycerze itp jak w filmie "Black Knight", następnie wyciągają nagle
nowego (stary w czasach filmu bo 2035) Bentleya jak w którymś "Resident Evil" i nie mogą uciec
przy dużo słabszymi autami?!
Ten film to kpina z widza!!!

ocenił(a) film na 5
Tigulan

Proszę cię, iq buta podkreśla degradacje społeczna, mająca miejsce na wskutek spadku wartości moralnych bo wirus. A pierwsza frakcja była akurat okay i miała fajną scenę z przyjemnym klimatem (jak palili dziadzia). Owszem, jest to kino doszczętnie niedorzeczne, ale i tak znacznie od dog soldiers lepsze (ci sami twórcy)

ocenił(a) film na 10
LubieSeether

pewne gimbus 14 letni ze mu nie podoba się film .

ocenił(a) film na 3
Tigulan

Przypomina mi to trochę lepszy "Waterworld" :-) btw. vAkatsuki ja oceniłem "Doomsday" na 3, a mam 31 lat hm... ,a wierz mi gimbusem czy czymś tam nie jestem.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
eulogy_pl

Waterworld według mnie był dużo lepszy ;)

ocenił(a) film na 3
Tigulan

No tak :-)

ocenił(a) film na 1
eulogy_pl

jak masz 31 to jestes gimbem ;)

ocenił(a) film na 1
Tigulan

Człowieku wyciągnąłem mi tą opinię z ust. Totalny gniot - DNO. Tego się nie dało po prostu oglądać. Najbardziej mnie rozjebała scena jak w garażu blaszanym znaleźli Bentleya bodajże? HAHAHAHA NIE POLECAM ocena 0.

ocenił(a) film na 8
Tigulan

Polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa pastisz. Film zajebisty, ale nie dla kogoś kto nie wyhaczył nawet nawiązań do mad maxa dwójki.

ocenił(a) film na 3
whitlow

To, że w filmie są nawiązania, nie czyni z niego arcydzieła. W tym filmie były tak beznadziejne akcje, że się to w pale nie mieści. Siadałem do niego z zaciekawieniem, ale z każdą sekundą było coraz gorzej. Najbardziej mnie rozbroili goście w zbrojach na koniach. Od 20 lat wielka epidemia, nie stać ich na nich, a tu setka gości w średniowiecznych zbrojach. Albo to, jak babka zrobiła czarny charakter w balona. Gość jak gdyby nigdy nic, tak sam z siebie, zdradza jej swój misterny plan, a ona to filmuje. Nie będę wspominać też o tym, że przywódca gangu przez 15 sekund drze się na dachu, zamiast zeskoczyć z samochodu, zanim ten wpadł w autobus. Oczywiście autobus wybucha, a Bentley nawet nienaruszony. Było tych debilnych akcji znacznie więcej, część wypisali inni. Nie mówiąc już o tym, że przed miastem pasło się kilka setek krów, a kilkuset debili ćzekało na spalenie jednego gościa, bo "głodni". Albo jak jeden z głównych bohaterów to tak pod koniec filmu odwiedza główną bohaterkę w strefie, do której NIKT od wieeeelu lat nie miał wstępu. Ten film to kpina z logiki, gniot jakich mało. Nakręcony był chyba tylko dla efektów specjalnych, które akurat najgorsze nie były...

ocenił(a) film na 3
BezradnyJr93

Zgadza się. W tym filmie dzieją się cuda na kiju. Średniowiecze mieszają się tu z Mad Maxem a szaleńczy wirus Kosiarz z nowoczesną techniką. Ludożercy z łukami i kuszami mieszają się z komandosami używającymi najnowocześnijszej broni. Wszystko to okraszone miernym scenariuszem i miernymi aktorami. Ten film to szmira jakich mało.

ocenił(a) film na 7
Tigulan

Idiotyzmów jest masa. Mi najbardziej spodobały się skradające się motocykle :) Do tego logika scen nie ma sensu, gdy wrogowie wyskakują dosłownie zewsząd, w tym na drodze pozamiejskiej. Tylko nie to jest w tym kinie najważniejsze.

Oczywiście jest to kino hołdujące tanim postapo z lat 80-tych i samo w sobie nawiązanie nie jest nic warte, ale tu zwyczajnie wstawiono sporo scen akcji, dodano barwne motywy jak pieczenie człowieka czy średniowieczne zbroje i bronie, a na końcu samochód jak z reklamy, no i dzięki temu przyjemnie/zabawnie się ogląda. Trochę montaż za bardzo teledyskowy jest, ale i tak tempo się zgadza, no i bohaterowie są tak fantastycznie barwni. Rhona Mitra wymiata jako twarda heroina, nie popada w śmieszność, a przy tym mega seksowna jest. Bob Hoskins jak zawsze poczciwy. No i ten koleś z głosem jak po wyjaraniu 10 paczek dziennie - w garniturze i czarnych okularach jest wybitnie przerysowany, ale oglądać go to czysta rozkosz.

Czyli jest głupio i bezsensownie, ale też barwnie i dynamicznie, no i to się tu liczy. Dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 2
Tigulan

Identyczne odczucia po obejrzeniu, film bardzo słaby, po przekroczeniu muru totalny gniot

Tigulan

Sam dotrwałem do momentu ataku dzikich na wozy opancerzone xD 1 wóz - typ który ma WYWALONE na rozkaz, który był kilkukrotnie powtarzany i robi co chce. Na wrogim terenie wciąga do wozu nieznaną osobę, tak jakby to była pijana kumpela z imprezki. Nawet ją nie zabezpieczy, ba plecami na wyjebce jest do niej.Pancerz wytrzyma ostrzał z działka i atak bronią chemiczną" W 2 wozie przednia szyba pęka od uderzenia jak z cukru xDDWcześniej przymykałem oko na całokształt filmu w jakim jest robiony, ale po tym wydarzeniu jednak odpuściłem dalszej przygody xD

Tigulan

Jestem tego samego zdania :) , mam uwierzyć że tak bez niczego odpalili 30 letniego bentleya ? 30 lat nie ruszany motor ze sprawnym aku :D nowa fura 4 miesiecy nie wytrzyma , i ten piekny i niezakurzony lakier :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones