PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638714}

Dopóki piłka w grze

Trouble with the Curve
7,0 29 720
ocen
7,0 10 1 29720
4,7 3
oceny krytyków
Dopóki piłka w grze
powrót do forum filmu Dopóki piłka w grze

ale piłkarskich,chyba że już jest taki film,i ktoś już zna?

kawa1202

chyba tylko goal nr1 - nr2 tez jest spoko ale scautow tu nie ma

użytkownik usunięty
kawa1202

Jeśli chcesz film o skautach to mogę polecić Moneyball - co prawda film opowiada o pracy w klubie baseball'owym nie piłkarskim, ale warto zobaczyć jak faktycznie wygląda praca wewnątrz klubu i sama praca skautów - tym bardziej że film jest stworzony o wydarzenia jakie naprawdę miały miejsce.

A serie "Goal" radzę omijać bo to zwykła bajeczka dla dzieci

Bajeczka bajeczką, ale nie zmienia to faktu, że mało mamy filmów o tematyce piłki nożnej. A szkoda...

użytkownik usunięty
cwiek93

Owszem mało - a te co są to w większość banał dla dzieci. Jeśli chodzi o tematykę piłki nożnej czy ogólnie sportu to w moim odczuciu jedyne co zasługiwałoby na uwagę to jakaś nieprzesłodzona biografia z człowiekiem charyzmatycznym typu Ibrahimovic czy Roy Keane, ewentualnie właśnie coś w stylu Moneyball - zakulisowe przepychanki między pracownikami klubu bez ckliwej akcji z boiska - tylko dialogi, dialogi, dialogi. I najlepiej jeśli historia byłaby oparta na faktach.

Ja z chęcią obejrzałbym film biograficzny Alexa Fergusona. Przejął średni klub i doprowadził go na szczyt. Wg mnie jest w tym spory potencjał.

cwiek93

Ostatnio wyszedł w Wlk Brytanii film "Jack to a King" o Swansea City. Drużyna w 2001 roku była bliska upadku, ale kibice wzięli sprawy w swoje ręce, przejeli klub i ten z czwartej ligi w 10 lat awansował aż do Premier League. Kapitalny materiał na film. Czekam, aż dojdzie do Polski.

ocenił(a) film na 5

fajny Moneyball

kawa1202

stricte nie ale zobacz sobie "Damned United"

ocenił(a) film na 5
kawa1202

o pilce był jakiś, ale tytul mi wyleciał; jakas druzyna, chyba angielska, zginela w wypadku lotniczym i od podstaw trzeba było zbudować ją na nowo; chyba na faktach to było

ocenił(a) film na 7
malolmalol

Mówisz o tym filmie
http://www.filmweb.pl/film/United-2011-623250

ocenił(a) film na 5
chonest

Bingo. To ten film. Nie tyle jest o graniu, ale bardziej pokazano kulisy tego, co się działo przed i po wypadku.

malolmalol

The Damned United (Przeklęta liga) jak kolega wyżej wspomniał jest bardzo dobry, dodał bym do tego When Saturday Comes (gra Sean Bean)

ocenił(a) film na 7
kawa1202

nie zapominajcie o Piłkarskim pokerze:)

o dobry film o piłce nożnej ciężko bo to nie jest amerykański sport, filmów o koszykówce, footballu czy baseballu jest kupa bo to interesuje Amerykanów

a amerykański o piłce nożnej mogę polecić chyba tylko Gra ich życia (The Game of Their Lives)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones