PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638714}

Dopóki piłka w grze

Trouble with the Curve
7,0 29 720
ocen
7,0 10 1 29720
4,7 3
oceny krytyków
Dopóki piłka w grze
powrót do forum filmu Dopóki piłka w grze

Myślę, że z tego filmu można było spokojnie wycisnąć coś ciekawszego, mocniejszego, mniej oklepanego, coś bardziej w kierunku Gran Torino niż w stronę typowego hollywoodzkiego banału. Za banał uważam cały wątek miłosny i nieomylność Gusa. Postać Johnny'ego Flanagana moim zdaniem zbędna, przynajmniej w takiej formie jaka została przedstawiona . Relacje John & Mickey można by zastąpić czymś innym, chociażby jakimiś retrospekcjami (relacje głównego bohatera z żoną, córką itp.)

Nie mniej jednak, mało ważne jak ja bym to widział, tylko jak to wygląda.
A wygląda przyzwoicie. Można wyczuć ten "Eastwoodowski humor", niektóre sceny czy dialogi mogły wzbudzić dłuższy uśmiech na twarzy. Clint taki jak zawsze, taki jakiego oczekujemy i lubimy; twardy, cyniczny, nieco zgorzkniały, ale zabawny i wiarygodny. Adams ok. Do Justina nic nie mam, ale to chyba nie ten poziom aby grać obok Eastwooda i jakby nie patrzeć - w dramacie. Muzyka nie zostaje w pamięci. Technicznie nie ma się do czego przyczepić

ocenił(a) film na 6
bartekcz92

100% racja. 6,5/10

bartekcz92

dobra opinia, ja jestem łaskawszy w ocenie filmów, więc ode mnie 7 (6,8)

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

zgadzam się prawie w 100%. dla mnie film ratuje końcówka - typowo w hollywoodzkim stylu, ale przypadła mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones