Dopóki piłka w grze

Trouble with the Curve

2012 1 godz. 51 min.
7,0 28 190
ocen
7,0 10 28190
12 251
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
powrót do forum filmu Dopóki piłka w grze
 • bartekcz92 ocenił(a) ten film na: 6

  Myślę, że z tego filmu można było spokojnie wycisnąć coś ciekawszego, mocniejszego, mniej oklepanego, coś bardziej w kierunku Gran Torino niż w stronę typowego hollywoodzkiego banału. Za banał uważam cały wątek miłosny i nieomylność Gusa. Postać Johnny'ego Flanagana moim zdaniem zbędna, przynajmniej w takiej formie jaka została przedstawiona . Relacje John & Mickey można by zastąpić czymś innym, chociażby jakimiś retrospekcjami (relacje głównego bohatera z żoną, córką itp.)

  Nie mniej jednak, mało ważne jak ja bym to widział, tylko jak to wygląda.
  A wygląda przyzwoicie. Można wyczuć ten "Eastwoodowski humor", niektóre sceny czy dialogi mogły wzbudzić dłuższy uśmiech na twarzy. Clint taki jak zawsze, taki jakiego oczekujemy i lubimy; twardy, cyniczny, nieco zgorzkniały, ale zabawny i wiarygodny. Adams ok. Do Justina nic nie mam, ale to chyba nie ten poziom aby grać obok Eastwooda i jakby nie patrzeć - w dramacie. Muzyka nie zostaje w pamięci. Technicznie nie ma się do czego przyczepić

 • andpol ocenił(a) ten film na: 6

  bartekcz92 100% racja. 6,5/10

 • bartekcz92 dobra opinia, ja jestem łaskawszy w ocenie filmów, więc ode mnie 7 (6,8)

 • Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

  bartekcz92 zgadzam się prawie w 100%. dla mnie film ratuje końcówka - typowo w hollywoodzkim stylu, ale przypadła mi do gustu.