PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638714}

Dopóki piłka w grze

Trouble with the Curve
7,0 29 721
ocen
7,0 10 1 29721
4,7 3
oceny krytyków
Dopóki piłka w grze
powrót do forum filmu Dopóki piłka w grze

Ktoś wie czy w polskich kinach ten film się w ogóle pojawi?
Niby miał mieć polską premierę 22 lutego 2013, a i w googlach i na filmwebie widzę, że wszelkie wzmianki na ten temat poznikały.
Wiem, że można już ogarnąć porządną wersję z neta, ale z chęcią obejrzałbym sobie Clinta na dużym ekranie i jestem ciekawy czy nam kraj teleportowali do Afryki 21 grudnia i czy to przypadkiem by nie był ten cały koniec świata (który najwidoczniej przegapiłem...)

ocenił(a) film na 8
TurnOff_TheSun

Podejrzewam, że sytuacja będzie podobna do tej z Gran Torino - w kinach nie będzie na pewno.
Nie wiem, czy za sprawką takiej promocji w naszym kraju stoi Warner (ponownie), a czy to może wina naszych rodaków, którzy do kraju dopuszczają w większości kasowe filmy. Prędzej stawiałbym własnie na ignorancję drugich, bo z tego jesteśmy znani.
Według IMDB film miał premierę 28 grudnia w Polsce - nie wiem w jakiej formie.
DVD/Bluray to jedyna chyba opcja zobaczenia tego filmu u nas w legalny sposób, a tę premierę wyczuwam w okolicach marca.

Nie pozostaje nic jak ponowne oklaski w stronę polskich "filmowców" oraz tłumaczy, bo bardziej kretyńskiego tłumaczenia nie widziałem (chociaż... :] ). Skoro nie zamierzacie robić nic z tym filmem w naszym kraju, to chociaż zostawcie jego oryginalny tytuł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones