PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638714}

Dopóki piłka w grze

Trouble with the Curve
7,0 29 721
ocen
7,0 10 1 29721
4,7 3
oceny krytyków
Dopóki piłka w grze
powrót do forum filmu Dopóki piłka w grze

Całą atrakcją i siłą napędową tego filmu jest staruszek Clint - jak zwykle cyniczny, gburowaty i niesympatyczny , ale niezawodny :) Wyobraźcie sobie, że w tym filmie go nie ma - co by zostało ? - ot prosta, przewidywalna historyjka na niedzielne popołudnie. On nadaje temu filmowi trochę charakteru, ale jednak sam Clint to za mało, dlatego oceniam film na 6. Wątek miłosny beznadziejny jak dla mnie, wprowadzony jakby na siłę.Sama historia może by była i ciekawa, gdyby nie tak rozwleczona. Krótko mówiąc - jesli ogladać to tylko dla Clinta ( notabene niech żyje 100 lat ).

ocenił(a) film na 7
kinomanka_1

Amy Adams też dobrze ciągnie.

ocenił(a) film na 6
goandrewgo_

E tam. Mnie nie przekonuje.

ocenił(a) film na 7
kinomanka_1

Tak jakby nie mogli się zdecydować , czy pokazać bejsbol czy kulisy gdzie wybiera się zawodników. W końcu nie pokazali ani tego ani tamtego w wystarczający sposób. Film byłby lepszy gdyby pokazano więcej klubów i innych zawodników. Wieki szum i całe to zamieszanie z draftem jakie obecnie co roku panuje świetnie by kontrastowało ze starym Clintem i jego nawykami z czasów młodości ukazując jaki sport jest obecnie .

ocenił(a) film na 7
ciosina

Pokazali wszystko. Źle paczałeś.

ocenił(a) film na 7
goandrewgo_

No przecież napisałem , że pokazali ,tylko niewystarczająco. Źle przeczytałeś.

ocenił(a) film na 7
ciosina

No yo. To film familijny był a nie sportowy, bardziej chodziło o kontakty ojciec-córka a nie drafty i miszczostwa. To nie Moneyball.

ocenił(a) film na 7
goandrewgo_

"Dramat sportowy" a nie film familijny, znowu źle przeczytałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones