PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 573
oceny
6,3 10 1 96573
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

Jak na komedię film jest mało śmieszny (wszystkie najzabawniejsze fragmenty zostały pokazane w trailerze, więc brak zaskoczenia). Same oklepane gagi. Jak na film akcji: akcja jest zbyt przewidywalna, a do tego dochodzi łatwe do przewidzenia zakończenie (film skończy się dokładnie tak, jak podejrzewacie). Miejscami wieje nudą, choć film ma kilka dobrych momentów. Moim zdaniem Aniston nie nadaje się do filmów pełnometrażowych. Powinna poprzestać na serialach komediowych, gdzie sprawdza się lepiej.

allani

zupelnie sie nie zgadzam. jak dla mnie film byl dobra komedia. 8/10. Kazdy ma swoja opinie

zxcvw

Wytłumaczy mi ktoś jak się ogląda filmy przed premierą światową?;p

Maslana2203

nie wiem czemu pisza na filmweb ze premiera jest 19 marca bo w miescie ktorym ja mieszkam premiera byla wczoraj czyli 17 marca. Ja widzialam ten film dzisiaj i jest taki sobie

Maslana2203

w swiatowej premierze pomylka jest bo swiatowa premiera byla 17 marca

Maslana2203

W Dublinie premiera była 17 marca. Film obejrzałam w dniu premiery w dublińskim kinie Cineworld. Widocznie nikt biedakom nie powiedział, że światowa premiera dopiero za dwa 2 i puścili wcześniej. Nic nie poradzę.

allani

miało być za 2 dni:) oczywiście

ocenił(a) film na 7
allani

absolutnie się nie zgadzam, dobra komedia, dużo akcji aktorzy też nie byli źli, przynajmniej nie była to kolejna cukierkowa komedia romantyczna, u mnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones