PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 570
ocen
6,3 10 1 96570
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

Ok wiec jestem juz po seansie tego filmu, tak jak napisałem w jednym z poprzednich tematów naprawdę nie rozumie czemu ten film ma takie słabe noty zwłaszcza na imdb bo na filmweb ma całkiem przyzwoite.Przejdę do wrażeń po projekcji tego filmu otóż spodziewałem sie po tych notach jakiegoś słabego filmu ale naprawdę bylem milo zaskoczony gdy para moich ulubionych aktorów zagrała w całkiem dobrym filmie.Film nie jest rewelacyjny ale naprawdę dobrze sie go ogląda, można napisać ze to taka lekka komedia.Akcja filmu także moze nie zaskakuje ale można spokojnie powiedzieć ze nie jest najgorsza.Było kilka śmiesznych scen na których ludzie na sali kinowej wybuchali śmiechem.Co do gry aktorów to niemożna mieć jakiś większych pretensji ,bardzo podobało mi sie połączenie Jenifer i Butlera.Według mojej osobistej opinii film na 7/10 ja na filmweb oceniłem go na 8/10 za dwójkę moich ulubionych aktorów.

ocenił(a) film na 7
malibu_2

W 100% się z Tobą zgadzam i nie mam pojęcia dlaczego na IMDB ma takie niskie noty :/ jak dla mnie to bardzo dobra komedia 8/10 ;)

użytkownik usunięty
Kamikadze32

Większosc ludzi nie ma predyspozycji do oceny. Konkluzja taka że nie powinni oceniac.. Mnie osobiscie rozbawiło wiele scen jak i zaskoczyły niektóre zwroty akcji. Scena jak nicole ukradła wózek chłopakowi genialna i ten tekst "to pokaż mu małego" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones