PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 573
oceny
6,3 10 1 96573
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

masa niedoróbek

ocenił(a) film na 6

napiszę krótko.
nie lubię jak twórcy filmów mają gdzieś ich odbiorców.
dwie największe niedoróbki to
-po zderzeniach w pościgu z niebieskiego auta odpadło lusterku, a w następnych scenach było zamontowane jak gdyby nigdy nic.
-kiedy są w hotelu, tym z nocy poślubnej, on kładzie się spać w BUTACH ! ja rozumiem, że aktorom nie chce ich się ściągać i łażą w obuwiu po domach, ale żeby do sceny łóżkowej nie ściągnąć buciorów?!

majkelangelo

Masz racje. Wczesniej nawet tego nie zauwazylam :)

majkelangelo

ojej, też tego nie zauważyłem... ale co z tego?
mi tylko przeszkodziło, gdy Jennifer była przypięta do drzwi samochodu i uciekła z niego, bo one odpadły (po zderzeniach). a potem działały już sprawnie. no chyba że to zwykłe drzwi zawiasowe ;-S

Cameron_2

Ale ona nie wyrwała drzwi tylko tapicerkę. -,-

_FemmeFatale_

no to okej : )

ocenił(a) film na 6
majkelangelo

Ja jeszcze dodam, że gdy pod koniec filmu Earl postrzelił Bobby'ego to chwilę potem ( 1-2 minuty ) wpadają Nicole i Milo i widzą go postrzelonego, tylko, że ewidentnie widać jak krew na jego koszulce jest już zaschnięta i w ujęciu z tyłu widać taką samą zaschniętą plamę krwi na plecach. Tym bardziej jest to dziwne, ponieważ krew na jego szyi była jeszcze świeża :) takie małe niedopatrzenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones