PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543829}

Dorwać byłą

The Bounty Hunter
6,3 96 573
oceny
6,3 10 1 96573
4,3 7
ocen krytyków
Dorwać byłą
powrót do forum filmu Dorwać byłą

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie ! ;|

użytkownik usunięty
juliaharry92

Całkowicie popieram, ale cóż. Bo to jeden raz przetłumaczono już dennie oryginalny tytuł... Miejmy nadzieję, że film chociaż będzie udany.

ocenił(a) film na 6

juz nawet slow brakuje. tam jacys idioci siedza..

ocenił(a) film na 5
Vangelis7

Zgadzam się! Przecież "Łowca Nagród", po prostu "Łowca Nagród" - brzmi o niebo lepiej! Po co silić się na wymyślanie nowych tytułów, skoro wystarczy przetłumaczyć oryginalny...? Wiem, że czasem nie oddaje to żartów językowych itd, ale tutaj nie trzeba było kombinować! :|

caroll_in

Normalnie szlag człowieka trafia jak widzi takie bzdury.

ocenił(a) film na 10
juliaharry92

nie wiem, po co się wysilają. Orginalny tytuł powinien być, a nie jakieś swoje podają...

ocenił(a) film na 4
kasiulkagdynia

Jezusie, gdzie nie zajrzę na forum tam fochy o tytuł. Opanujcie się ludzie ok? Łowca nagród jak nic kojarzy mi się z jakimś tanim filmem sensacyjnym klasy D z Seagalem albo Lamasem.

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

Ale właśnie tak ten film się nazywa i powinien się tak nazywać również i w Polsce. A niby Dorwać Byłą jak brzmi??? Na pewno o niebo lepiej. Kolejna głupia, amerykańska, nieśmieszna i oklepana komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 7

Żal mi tych co wybrzydzają polskim tytułem, co wam to przeszkadza!? "Dorwać byłą" to chwytliwy tytuł żeby przyciągnął jak najwięcej ludzi do kina.

użytkownik usunięty
joker_mroczny_rycerz

Dorwać Byłą nas zaj*biście przyciąga, jak widać.

i w ten sposób wyjaśniono o czym ten film jest.
coś jak recenzje z gazety wyborczej, opis całego filmu.

wilq_uss

czy coś takiego ma naszych polskich tłumaczy usprawiedliwiać?! to, co robią, to zwyczajne dobijanie komedii romantycznych dodając im przy tym 'romantyczności'. może w tym momencie nie chodzi mi konkretnie o ten film, bo tu nie jest jeszcze najgorzej, ale za takie 'Dear John' to mogłabym zamordować.

bubble_factory

Standard :D Mamy nową "perełkę". Po co komu było psuć tytuł oryginału?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones