Dróżnik

The Station Agent

2003 1 godz. 27 min.
7,5 20 962
oceny
7,5 10 20962
18 666
chce zobaczyć
{"rate":7.25,"count":4}
{"type":"film","id":104183,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Station+Agent-2003-104183/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dróżnik
  • szczery_Roman ocenił(a) ten film na: 9

Przyjaźni i samotności. I pasji, która może być początkiem otworzenia się na drugiego człowieka i
    zainteresowania się jego osobą. Moim zdaniem wymaga życiowego doświadczenia i pewnej
    wrażliwości, w przeciwnym wypadku może znudzić widza. Widziałem go 10 lat temu w małym kinie
    i wyszedłem bardzo poruszony, ten film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jego prostota i
    przemyślana konstrukcja są urzekające. Oczarowuje dyskretnym i nienachalnym humorem. No i -
    co bardzo, bardzo ważne - udowadnia, że kino to sztuka. Że jeśli ma się pomysł, znakomity
    scenariusz, świetnych aktorów, dobre dialogi to nie potrzeba dużych pieniądzy by stworzyć
    WIELKIE dzieło.

• Jaskolka ocenił(a) ten film na: 9

szczery_Roman W zasadzie pozostaje mi się tylko podpisać pod tym co napisałeś:)

• cza1zip ocenił(a) ten film na: 8

szczery_Roman też się podpisuję, znakomite kino :-)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

szczery_Roman nietrudno pokazać samotność na ekranie,..ale uczynić z niej zjawisko interesujące jest prawdziwą sztuką.FILM WYBITNY !