PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154174}
4,9 169
ocen
4,9 10 1 169
Dracula
powrót do forum filmu Dracula

1/10 Dno

użytkownik usunięty

Nie oglądałem całego filmu, bo szkoda mi było czasu na niego. Po prostu jak zobaczyłem grę aktorską, zdjęcia i posłuchałem troszkę muzyki z filmu to mi się odechciało. Żadnego klimatu... sama amatorszczyzna.

ocenił(a) film na 3

Po za tym słaby scenariusz. Bohater nie ma konkretnej motywacji a robi wszystko co każe mu historia;D Pomijając to to bez klimatu.

Myślałem, że ta wersja to będzie taka realistyczna. Że to nie wampir tylko bezwględny człowiek, który swoich podwładnych wbijał na pale itd. itp. I im dalej tym śmieszniej i żenująco:/ Szkodaaaa to taka masówka bo współczesnej romeo i juli, potem hamlecie, nie mając pomsyłu postanowili zrobić nowoczesnego Drakule. I nie wyszło... co mówi zresztą ocena filmu:D

Generalnie zgadzam się, że cały film jest niezwykle słaby. Tyle, że ocenianie go na podstawie obsady aktorskiej, muzyki i zdjęć trochę mija się z celem. Oceniaj film po obejrzeniu go, nie ot tak, bo Ci się aktorzy, albo muzyka nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones