PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795910}

Drapacz chmur

Skyscraper
5,6 29 984
oceny
5,6 10 1 29984
5,0 9
ocen krytyków
Drapacz chmur
powrót do forum filmu Drapacz chmur

Pozbawione krzty oryginalności, schematyczne i zerujace na innych produkcjach do których rzekomo składają hołd. Jak tak dalej pójdzie to Dwayne faktycznie zostanie prezydentem USA. Regan też był marnym aktorem

JohnTheBrave

5 maja: "Filmy z Dwaynem są takie jak ten "Drapacz chmur" Pozbawione krzty oryginalności, schematyczne i zerujace na innych produkcjach do których rzekomo składają hołd."
15 lipca: "Zaskakująco dobry film akcji z elementami kina katastroficznego"

Czasem warto wstrzymać się z krytyką przed obejrzeniem filmu.

szmyrgiel

AHAHAHHAHA

JohnTheBrave

Bez jaj, prezydentem USA może zostać tylko Chuck Norris.

JohnTheBrave

Ale mimo tego dobry?

Bokciu

W/g mnie do obejrzenia tylko w domu. Szkoda kasy na kino. Mnie osobiście zmęczył - był nudny, nawet głupkowaty - przewijaliśmy go często. Ale nasz gust może być inny od Twojego zatem śmiało oglądaj ale w domu - a zaoszczędzone 20 zł będzie na flaszkę do grilla ;)

ocenił(a) film na 3
KajLee

Ja osobiście nawet w domu bym nie zaryzykował, próbowałem stąd taka moja ocena.

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Negatywny wydźwięk twojej opinii i ocena 7? WTF!

ocenił(a) film na 5
Sylar_Heroes

Bo dodał tę opinię przed obejrzeniem filmu :)

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Fajna zrzynka z Die Hard.

Najbardziej rozwalił mnie motyw jak to płonące drzewo upadło pomiędzy dzieciaki, a one na to "musimy się rozdzielić" :D Kurde, za dzieciaka to największa atrakcja to było skakanie przez ognisko - czym wyższy płomień tym było lepiej i miało się większy szacun w ekipie (i osmoloną dupę :P) ale to amerykańskie dzieciaki więc BHP przede wszystkim.

ocenił(a) film na 6
dezertx

XD umarłem

ocenił(a) film na 7
bio4

dzięki. trochę autopromocji
https://www.filmweb.pl/film/Czarna+Pantera-2018-594358/discussion/50+Prawd+Objaw ionych+Przez+Black+Panther,2986172

ocenił(a) film na 1
dezertx

Mnie bardziej przerażało ,to że każdy biały mężczyzna był przedstawiony jako postać negatywna. czegoś takiego nie widziałem jeszcze. Chyba najbardziej rasistowski film tego roku

ocenił(a) film na 7
roman7_2

to tam byli biali? Ten kumpel Rocka i chyba tyle... Bandziory to mięso armatnie to się średnio liczą ;)

JohnTheBrave

I dlatego dales az 7, to jak sie ma ta nota, do tego co napisales ?

użytkownik usunięty
JohnTheBrave

Hipotetyczna myśl autora tematu:
"W obliczu tego, że zostałem przejrzany, najlepiej będzie jak nikomu nie będę się tłumaczył".

Hihi.

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

bardzo lubię filmy dwayna, jak go widzę na plakacie to oglądam w ciemno, bo jest to obecnie topowy aktor jeśli chodzi o filmy akcji, ale ten akurat jest raczej nieudany, nawet on nie sprawi, że z tak słabego scenariusza będzie hicior :/
zabawna rzecz, że ma on spore grono hejterów, którym się nie podoba żaden jego film i w ogóle nie uważają go za aktora, ale...wszystkie jego filmy po kolei oglądają i przychodzą narzekać, że znowu są rozczarowani :D

JohnTheBrave

to dlaczego ludzie go kochają?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones