PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034393}
6,6 14 322
oceny
6,6 10 1 14322
7,0 37
ocen krytyków
Dream Scenario
powrót do forum filmu Dream Scenario

My w głowach innych

ocenił(a) film na 8

Świetna metafora nie tylko na temat kapryśności fanów, ulotności sławy, ale też trafnie przedstawiony mechanizm, jakie to opowieści tworzą sobie o nas w swoich głowach inni ludzie. I możemy ich przekonywać, że jesteśmy inni, mamy dobre intencje, jak raz się coś zasieje, to tam rośnie już poza naszą kontrolą.
Bardzo ciekawa rola Nicholasa Cage'a, a film nie tylko do śmiechu.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Lewactwo nigdy nie ma dobrych intencji

ocenił(a) film na 6
DonVitoCorleone

Zgadza się. Amen

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

I ja także. Wystarczy tylko trochę znać historię.

ocenił(a) film na 8
DonVitoCorleone

A co ma "lewactwo" do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
Agatonik

A cancel culture w całej swojej słynnej lewicowej tolerancji to wynalazek prawacki czy może jednak lewacki?

ocenił(a) film na 7
DonVitoCorleone

Urodziłeś się taki głupi czy brales korki

ocenił(a) film na 8
DonVitoCorleone

Nie da się tego wiedzieć.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Bardzo trafne podsumowanie. Niestety tacy są ludzie - jak już coś sobie ubzdurają, to zadepczą człowieka, nie próbując w ogóle dochodzić prawdy. Widziałem to w życiu wiele razy i sam tez tego doznałem.
W kontekście całego filmu, bardzo mocna jest symbolicznie początkowa opowieść o zebrze, która teoretycznie może liczyć na ochronę stada.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Trafiłeś w sedno dodałam od siebie, że energia, która w danej chwili się w nas wytwarza jest odbierana przez inne istoty i tez warto o tym pamiętać zastanawiając się czemu tak a nie inaczej los nam sprzyja bądź nie i dlaczego mamy bądź nie mamy przychylności innych ludzi. Warto też dbać o siebie, swoje aspiracje ….

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Nie spodziewałem się tak dobrego nowego filmu z Nicolasem, super. Świetny pomysł, przykre i kłujące przesłanie. Warto mimo słabszej końcówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones