PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 987
ocen
4,2 10 1 13987
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Ludność miasta

ocenił(a) film na 2

Dlaczego w ciągu dnia miasto ma mnóstwo mieszkańców, w dodatku przebywają w nim setki turystów, a kiedy wieczorem źli wyłączają prąd okazuje się, że w mieście mieszka tylko pani szeryf, włóczęga i pięcioro nastolatków? Czy te kilkaset osób teleportowało się gdzie indziej? Spali tak mocno, że nie słyszeli jak pod oknami ktoś im strzela z shotguna i jest goniony przez psychopatów? Co to za bezsensowne gówno? :D

barry4500

To była moja główna myśl po obejrzeniu tego filmu. Aż dziwne, że w komentarzach nie widać zarzutów dotyczących tej kwestii. Na samym początku seansu byłem ciekawy, jak zostanie to rozwiązane, bo przecież tyle osób powinno bez problemu poradzić sobie z czterema złoczyńcami. Byłem nawet zadowolony, że może w końcu będzie to jakaś miła odmiana i zaskoczenie, ale widocznie scenarzysta uznał, że ważne są tylko flaki latające po ekranie podczas gdy logika to pojęcie widzom obce.

Inna sprawa: gość przywiązany dość długim łańcuchem nie potrafi uciec przed poruszającą się z "zawrotną" prędkością maszyną i kładzie się na ziemi niemal czekając na to, aby zostać zmielonym. Nie byłoby lepiej, gdyby chociaż uciekał w taki sposób, aby zamiast niego wciągnęło łańcuch, który byłby jednak tak mocny aby wciągnąć i jego samego? Mała zmiana, a nie raziłoby aż takim brakiem logiki :)

barry4500

Wszyscy byli na festiwalu "Człowieka z gór" czy jak to się tam zwie. Na ten festiwal zjechało pół Ameryki i ta dziennikarka na początku mówiła, że jest on konkurencją dla Festiwalu Coachella, więc trudno się spodziewać, że miejscowi pójdą sobie spać. A sam festiwal był za miastem, stąd takie pustki.

Lili89

Jak to za miastem ? W takim razie dziennikarka przyjeżdża do sąsiedniego miasta aby przeprowadzić reportaż, zamiast do tego w którym rzeczywiście odbywa się festiwal, tak? Poza tym, kiedy pani szeryf kontaktuje się z jakimś kolesiem, prosząc o wezwanie wsparcia do swojego miasta, ten sprawdza w Internecie, że w mieście z ktorego ta babka dzwoni odbywa sie festiwal człowieka z gór. Dlatego koleś domyśla się, że babka robi sobie żarty. Nawet jeśli 100% miasta poszło na ten festiwal, to nadal pozostała dwójka dzieciaków która rzucala farbą i właściciel motelu. Za film daje zasłużone. Poziom ostro spadł bo za czwartą część dałem 6

ocenił(a) film na 7
rpd0

Tu się czepiacie takich pierdół, a ile bezsensu jest na przykład w serii "Piątek trzynastego"?

ocenił(a) film na 2
van_der

Co masz na myśli? ;)

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Nie potrafię już teraz przytoczyć konkretnego przykładu, ale powiem krótko. Te wszystkie ofiary, ci ludzie, to ma się wrażenie, iż są to bezmózgowi debile.

ocenił(a) film na 2
van_der

Oglądając serie piątek 13 warto być tego świadomym i dlatego mi osobiście większość tych części dostarczyła prawdziwej przyjemności z oglądania ;) ( z małymi wyjątkami)

ocenił(a) film na 7
arieljarosz

Przyjemnie się te serię ogląda, ale ta głupota mnie przeraża, więc niestety nie wystawiłem zbyt wysokich ocen.

ocenił(a) film na 2
van_der

a że tak spytam: co ci się podobało w tej części ? ;)

ocenił(a) film na 2
arieljarosz

Ale w piątku 13 jest przynajmniej klimat, tutaj nie ma nic

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

Zabrakło kasy na statystów

ocenił(a) film na 7
barry4500

gowno sie znasz po 2 osle wszyscy byli na tym festowalu albo wiekszosc a po co pokazywac innych jakis w domach pewnei byli daleko od posterunku

ocenił(a) film na 4
Metalowiec28

nie no, wybucha budynek i nikt w miescie tego nie slyszy heh, znika prad to jak sie bawia na tym festiwalu bez pradu?burza jedna wizyczke i nagle ciach zero sygnalu w komorkach, poza tym jak dobrze wiedzieli w ktorym pokoju mieszkaja studenciaki heh, na marginesie nawet gdy na jakiejs wsi jest powiedzmy festyn nigdy nie ma tak, ze wszyscy pojda, jakas matka z malym dzieckiem zostanie, jakas babcia zostanie co nie zniesie jazgtu i halasu

ocenił(a) film na 7
Seba24

po 1 nie w calym miesice nei bylo pradu bo to zalezy skad kto ma faze po 2 wybuch pewnie nie byl na tyle mocny by bylo slychac w takiej odleglosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones