PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867129}
4,8 7 713
ocen
4,8 10 1 7713
Droga bez powrotu. Geneza
powrót do forum filmu Droga bez powrotu. Geneza

0/10

ocenił(a) film na 1

To film o jakieś sekcie w lesie . Brak zdeformowanych ludzi brak mocnego ostrego gore. . Czyli fllm kompletnie niema nic wspólnego z poprzednimi częściami . Dziadostwo tytuł mylący to nie jest droga bez powrotu

ocenił(a) film na 3
michalmakula

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 1
akozendra

Player, cineman, cda, canal plus

ocenił(a) film na 6
michalmakula

Ci ludzie co pozostali w ciemnosci i im wydłubali oczy są jakby tymi pierwszymi kanibalami a Ci w innych częściach to jakby ich potomkowie

ocenił(a) film na 4
michalmakula

Matko, chodzi o to, że oni się między sobą rozmnażają, więc dojdzie kiedyś do jakichś mutacji i chorób genetycznych. Dlatego G E N E Z A, pokazuje ci początek tych mutantów. To nie było trudne do wykminienia.

black_vesper

No właśnie nie… Bo we wcześniejszych częściach nie ma nic o Appalachach i w najnowszej części akcja rozgrywa się w czasach najnowszych - dzisiejszych, więc gunwo a nie „początek mutanów” zwłaszcza, że żyją sobie tam już setki lat i jakoś dalej normalnie wyglądają.

Lilith_130

Dalej nie rozumiesz. To jest nowa Droga bez powrotu, a nie pokazanie początku serii. Będą dalsze części i nowi mutanci. Radzę dowiedzieć się co znaczy "reboot".

ocenił(a) film na 10
michalmakula

Absolutnie się nie zgodzę z Tobą. Dawno nie widziałem tak dobrego horroru. Film od początku do końca chętnie się ogląda i trzyma w napięciu. Nie bazuje na poprzednich częściach i chwała bogu bo ileż można ciągnąć ten sam temat od 10 lat. Pokaż mi inny lepszy horror, który wyszedł przez ostatnie 5 lat - ja takiego sobie nie przypominam.

ocenił(a) film na 7
maciek551

Naciągana siódemka, za nieszablonowe podejście do tematu, kilka mocnych scen i dobrą końcówkę, trochę brak logiki - ale trzeba przymrużyć na to oko

michalmakula

Trzeba być skończonym idiota, aby nie zrozumieć scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones