PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5229}

Duch II: Druga strona

Poltergeist II: The Other Side
6,1 4 724
oceny
6,1 10 1 4724
Duch II: Druga strona
powrót do forum filmu Duch II: Druga strona

Ciekawy scenariusz w powiązaniu z dobra grą aktorów, muzyką i klimatem, sprawiły, że jest to godny następca pierwszej części.Druga część Ducha jak na horror jest filmem dziwnym - bardziej kojarzy mi się z kinem familijnym.Wydaje mi się, że wszystko zależy od oczekiwań widza. Jeśli chcesz naprawdę się bać, sięgnij po coś bardziej demonicznego, jeśli szukasz godziwej rozrywki z dreszczykiem - to właśnie "Ducha 2" będzie właściwym wyborem.Szybka wciągająca akcja, niezła, naturalna gra aktorów, dobre, choć czasem nieco przekolorowane efekty specjalne.Niesamowicie podobała mi się świetna, sugestywna i chwilami nawet przerażająco zagrana postać wielebnego Kane'a.

Koneser_Kielce

Uwazam ze film wart obejrzenia ktory jest jak jedynka troche za bardzo slodkawy ale na wieczor wskazany.

ocenił(a) film na 5
Koneser_Kielce

Dobrze się ogląda jednak to dalej horror który nie przeraża tylko ma być miły seans. Oglądałem ponownie po 15 latach. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones