PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554803}

Duma i uprzedzenie, i zombie

Pride and Prejudice and Zombies
5,7 18 758
ocen
5,7 10 1 18758
5,0 3
oceny krytyków
Duma i uprzedzenie, i zombie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie, i zombie
mmaakkss

Dokładnie. Jeszcze nie tak dawno zapowiadali w połowie lutego wejście u nas do kin, a tu lipa :/

mmaakkss

z tego co pamiętam to jeszcze niedawno była data premiery na 4 marca
wielka szkoda że odwołali bo też miałem w planach odwiedzić kino

mmaakkss

Może dlatego że pierwsze recenzje nie są zbyt przychylne i obawiają się czy jest sens.

youzwa86

No oglądałem sobie recenzje Jeremy Jahns'a (polecam :) ) na Youtubie i film jest raczej nudnawy więc moze jednak nie ma czego żałować :)

mmaakkss

Jak wyda je Torrent Records to pewnie obejrzę, ale mój entuzjazm też się zmniejszył.

mmaakkss

Polska premiera zapowiadana jest na 11 marca (źródła: imdb i onet). Będziesz mógł iść do kina :-)

ACCb

Jak będzie to pójdę ! ;)

ACCb

Choćby dla samej Lily James <3

Diablicaaa

Obsada jest cudna, naprawdę. Lily, Matt, a do tego jeszcze Aisling Loftus jako Charlotte i i Douglas Booth jako pan Bingley. No i Charles Dance. I piękna i (w miarę...) młoda lady Katarzyna, co jest całkowitą rewolucją, jeśli chodzi o tę postać :-)
Książka nie tylko jest zabawna, ale też ustawia pewne postaci i wydarzenia w zmienionym świetle, dlatego bardzo jestem ciekawa tej ekranizacji. Oczywiście inna sprawa czytać o atakach zombie, a co innego zobaczyć to na ekranie - trochę się tego boję, czy nie będzie zbyt dosłowne. Tym niemniej liczę na dobrą zabawę.

użytkownik usunięty
Diablicaaa

Ja tam idę dla Zombie. Dumy i Uprzedzenia jeszcze nie czytałem ani nie oglądałem, ale może obejrzę później. Podobno warto.

warto warto :-)
w zasadzie, zależy też kto co lubi.. jeżeli lubisz klimaty kostiumowe oraz XVIII i XIX wiek to polecam :&gt;

ACCb

Wiadomo czy jest to informacja potwierdzona przez oficjalnego dystrybutora?
Mam w planach w tym roku poodwiedzać częściej kino i ten film jest jednym z moich wielkoekranowych "must see" : ) Zatem to wycofanie daty polskiej premiery nieco mnie niepokoi. No, ale mam nadzieję, że to tylko niedopatrzenie naszego portalu.

Trailer wygląda nieźle, dość zabawnie (a ostatecznie wystarczy mi nawet nieco uwielbianego kiczyku :-)), więc też liczę na dobrą zabawę.

MademoiselleDrama

Niestety, kopanie pod kątem dystrybutora (miał to być UIP) nie dało efektu. Tzn. dało negatywny :-(
Wśród zapowiedzi aż do maja nie ma tego filmu.
Damn.
Ale może to tylko przeoczenie...

ocenił(a) film na 6
mmaakkss

Czy wiadomo gdzie i kiedy w Poznaniu będzie ten film?

mmaakkss

Ej no, recenzje może nie powalają, ale świetna obsada i absurdalny pomysł trochę ludzi do kina przyciągnie. Bardzo liczę, że ten film jednak pojawi się w naszych kinach.

ocenił(a) film na 7
angazetka

Recenzje recenzjami. Nie musza byc świetne, wazne, aby widzom przypadł do gustu. Jest mnóstwo fanek na swiecie pana Darcy i chociaz sam on przyciągnie babki do kin. Ja np pojde na ,,dumę i uprzedzenie" w dodatki zombie tez lubie. Moze byc ciekawie. A np moj mąź poszedłbym ze mna do kina dla samego zombie. W najgorszym wypadku poczekam na DVD bo to juz na pewno bedzie. Ale wolałabym iśc do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones