PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

;C

ocenił(a) film na 1

Szczerze powiedziawszy, bardzo się zawiodłam. Nie mam nic przeciwko uwspółcześnianiu dawnych dzieł, ale ta wersja "Dumy i Uprzedzenia" była jednym wielkim nieporozumieniem. Dobrani byli okropni aktorzy, fabuła też była bardzo niezgodna z książką no i samo przedstawienie filmy było fatalne. Nie no ogólnie to bardzo lubię "Dumę i Uprzedzenie" Jane Austen. Książkę, serial, jak i film z 2005r, nawet wersja ta taka jakby Bollywood'zka nie była taka zła. Ale TO jest istny tragizm. Jak na razie uważam ten film za najgorszy jaki w życiu widziałam.
1/10

MADZIALENA_2

Ja na odwrót, nie lubię uwspółcześnień dawnych dzieł, ale ten film mi się podobał. Nie można go nazwać ekranizacją, on tylko co jakiś czas nawiązuje do orginału. To chyba najlepsza komedia romantyczna, jaką widziałam.

ocenił(a) film na 1
Georgiana_1

.totalnie zgadzam z @MADZIELANA_2 kompletna porażka, żałuje że to zobaczyłam.To była nawet nie parodia, zero śmiechu. Masakra

zapomnij24

Zdołałem obejrzeć sam początek - te kiczowate przyspieszenia obrazu, pretensjonalna, do bólu sztuczna bohaterka, poczułem zapach mułu i wodorostów. Wyłaczyłem.

silentviper

A gdzie oglądaliście?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones