PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

okropny film,okropni aktorzy,wszystko beznadziejne

Emmelline

Może. A co wolisz tandetne superprodukcje z pięknymi buziami?

Emmelline

Mam 16 lat i w zyciu tego nie poogladam! Obrazaja tym filmem Jane Austen! Wogole caly urik tego filmu to XVIII i XIX w. nie wyobrazam sobie tego ze mozna bylo ta ksiazke tak umowoczesnic!

Emmelline

Nie oglądałam tego filmu, ale może obejrze bo czy złe czy nie chciałabym obejrzeć wszystkie ekranizacje DiU bo jak do tej pory to moim zdaniem najlepsza '95, a zaraz poniej 2005. Mam tylko pytanie co do tytułu tematu. Dlaczego dla dwunastoletek? Sama mam trzynaście lat, i bardzo nie lubie jak ktoś pisze, ze to co jest beznadziejne jest dla osób w wieku 12- 13 lat. Może ja w takim razie z powodu mojego wieku powinnam oglądać tylko bzdurne komedie romantyczne? Nie mówię, że dziewczyny w tym wieku nie lubia ogladać takich filmów, ale sa od tej ,,reguły" wyjatki Na przyszłość prosze Cię nie pisz czegoś takiego w temacie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Emmelline

Heh, nie wiem co ze mną jest nie tak, ale pamiętam, że mi się podobał ten film:) obejrzałam go jako nastolatka i naprawdę mi się podobał. Nie oczywiście tak jak oryginalna wersja BBC, która jest majstersztykiem, ale na swój sposób w kategorii lekkich komedii mi się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones