PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113016}

Duma i uprzedzenie

Bride & Prejudice
6,5 10 961
ocen
6,5 10 1 10961
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

......czy taniec dola dola(ten który tańczą z kijkami) jest jakimś tradycyjnym tańcem indyjskim. Czy może choreograf ten układ taneczny stworzył?

ocenił(a) film na 6
laja

Jest to taniec który tańczy się na święto Dassehra. Podczas tego święta w ramach uroczystości w niektórych regionach, zwłaszcza w stanie Gudżarat, tańczy się wspólnie taniec Dandyia. No i tutaj też możemy go podziwiać :D Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 5
LeNa__

A skąd wiesz o tym tańcu ?? Ja tak sobie chciałam poczytać troszkę o indyjskich świętach i festiwalach.. ale niewiele znalazłam w internecie - albo może niedokładnie szukałam.. Taniec przepiękny.. muzyka również - i te pałeczki.. hehe ;) :):)

ocenił(a) film na 6
ukulele20

Z książek ;P Ale o tym tańcu to chyba w internecie znalazłam jeśli się nie mylę :D Pozdrawiam!!!

laja

Szkoda,że zamiast "dola dola" na studniówce tańczy się poloneza. Chętnie zamieniłabym się z hindusami :):):) Fajny motyw z tymi pałeczkami...może czas wprowadzać takie zmiany w polskich tańcach :]

laja

Tylko, że niewprawieni mogą dostać tymi palkami w głowę:) A ten taniec to GALBA.

ocenił(a) film na 5
lalita86

szkoda, że w internecie nic o tym tańcu nie ma.. a przynajmniej mnie nie udało sie znaleść..

ocenił(a) film na 6
lalita86

Ha ha, ja jako niewprawiony złamałem pałeczkę na tym tańcu :)

lalita86

Raczej garba. Chlopak jest Hindusem wiec wiem z pewnego zrodla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones