PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681141}

Dunkierka

Dunkirk
7,3 182 404
oceny
7,3 10 1 182404
7,7 48
ocen krytyków
Dunkierka
powrót do forum filmu Dunkierka

Hej, może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym, że postać Cilliana Murphyego z początku filmu jest na morzu, zostaje zabrana na łódź Pana Dawsona a po jakimś czasie jest w scenie przy wybrzeżu Dunkierki, kiedy statek z żołnierzami został ostrzelony i oni musieli się z niego wydostać, Fionn i Alex chcą wejść na łódkę, ale żołnierz stojący na łodzi odmawia im i mówi, że woda jest wystarczająco ciepła i że dadzą radę dopłynąć do brzegu no i właśnie tym żołnierzem jest Cillian. To jest jakies pomieszanie czasowe w filmie, ktorego nie zrozumiałam? Proszę pomóżcie, bo jestem ciekawa. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
london69

FIlm jest tryptykiem. Dlatego na początku pokazano "sceny", na/w których bedzie się on rozgrywał - Molo (7 dni), Morze (1 dzień) i Powietrze (1 dzień). Jak go widziałeś na łodzi było to przed tym jak trafił na okręt, który zatonął i siedział na wraku jego wystającej rufy.

Tak samo niektóre sceny są pokazywane podwójnie lub nawet potrójnie, z perspektywy lotników, z perspektywy marynarzy czy żołnierzy.

Ot cała filozofia :)

ocenił(a) film na 9
LukeuszLFC

no właśnie coś tak się zastanawiałam, ale nie wiem czemu tylko to mi nie pasowało. Dziękuję bardzo :)

ocenił(a) film na 10
LukeuszLFC

w powietrzu zdaje się była 1 godz

ocenił(a) film na 8
LukeuszLFC

Moim zdaniem nadal coś się nie zgadza Cillian został zgarnięty przez Pana Dawsona i na jego łodzi dotarł razem z pozostałymi do brzegu, gdyby był wcześniej na tym okręcie co zatonął, to powinien zostać zgarnięty przez Dawsona razem z Tommym i Alexem, a nie po tym jak wpadł śmigłowcem do wody.

ocenił(a) film na 8
IzabellaWozniak_5

A nie przepraszam, poplątało mi się Cillian faktycznie siedział na okręcie a nie na śmigłowcu, który się rozbił, ta uwaga Hardy'ego, że nie ma pierwszego śmigłowca mnie zmyliła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones