Vokzal dlya dvoikh

2 godz. 21 min.
7,6 1 267
ocen
7,6 10 1267
1 299
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":2}
{"type":"film","id":101639,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Vokzal+dlya+dvoikh-1982-101639/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dworzec dla dwojga
  • rewelacyjny, te srebrne zęby, typowy cwaniak przemytnik, prawdziwy ruski człowiek. Michałkow jest świetnym aktorem i reżyserem.

• bapoza Nikita rządzi! Pokochałem go po obejrzeniu "Cyrulika syberyjskiego" ;)

• drzewiarz ocenił(a) ten film na: 9

Pikuslaw To masz dar niezwykły! On tam prawie nie gra. Właściwie to wparadowuje na koniu, przyjmuje honory i tyle tam po nim. Na pewno tam doceniłeś jego kunszt aktorski?

• qqryqu ocenił(a) ten film na: 8

bapoza Dobrze że nie tylko w swoich filmach gra. Jak dla mnie dużo lepszy aktor niż reżyser.

• Inga__filmweb ocenił(a) ten film na: 7

bapoza Był, teraz zaprzedał duszę diabłu, czyli talent Putinowi i wypuszcza propagandowe gnioty w stylu "Spaleni słońcem 2".

• drzewiarz ocenił(a) ten film na: 9

Inga__filmweb Jest druga część "Spalonych słońcem" ? Byłem pewien, że film ten zakończył się bez dopowiedzeń a tu taka niespodzianka! No ale jeśli mówisz, że to jest propagandówka to sobie ją odpuszczę. Swoją drogą, już znakomity "Cyrulik syberyjski" przemycał sporo takiej wielkorosyjskiej bezwstydnej w swoim rozmachu dumy.