PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442004}

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

The Day the Earth Stood Still
5,7 167 810
ocen
5,7 10 1 167810
3,8 11
ocen krytyków
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
powrót do forum filmu Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia

wydaje, nie słucha się opiekunki, myśli ze wie lepiej smarkacz jeden, a potem pyta "zaprowadzisz mnie do domu?"... miałam ochotę dać mu z pięści... może jestem zła, ale nie mogłam z nim, jak zaczął fochy strzelac i próbować rządzić

afisiafisia

bylabys matka roku

ocenił(a) film na 8
afisiafisia

to prawda , powinien dostać w papę za każdy foch. Strasznie mnie denerwował.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
afisiafisia

On miał dla widzów reprezentować jak ludzkość była widziana przez "wyższą inteligencję" - samolubna, niszczycielska, miotana głupimi impulsami istota, ale zdolna do miłości i zmiany na lepsze.
Też mnie za pierwszym razem dzieciak do szału doprowadzał, dopiero teraz, po latach, po kolejnym seansie skumałem dlaczego twórcy tak poprowadzili tę rolę.

ocenił(a) film na 8
afisiafisia

Wkurzył, ale w końcu Keanu mu odpuścił ;)

ocenił(a) film na 8
afisiafisia

Dużo rodziców stosuje tortury, licząc na to, że dziecko zmieni swoje zachowanie. W gruncie rzeczy tresujesz go jak psa. Nawet kilka lat temu udało mi się obok Żwirki nagrać filmik jak jakaś kobieta trzyma na smyczy (od roweru) dziecko, które ciągle upadało i przewracało się. Ludzie obgadywali na przystanku, ja czekałem na autobus. Zacząłem ostentacyjnie nagrywać, to się wróciła zaraz do domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones