PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 569
ocen
7,2 10 1 147569
8,2 31
ocen krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

i co mi zrobisz, społeczeństwo

goskos1

Pacałuje Cię w świstaka :)

ocenił(a) film na 7
RealKalps

Tak, na marginesie.. 8)
To ile.. LAT.. miaL.. TEN.. dzieN ?! :D
Dla uLatwienia, dodam.. ja.. NIE WIEM :D

goskos1

Pytanie tylko czy dlatego, że "bo tak" i na złość innym, czy ze szczerego serca... ;)

ocenił(a) film na 9
goskos1

Społeczeństwo ześle Cię na Czarcią Wyspę, żeby ograniczyć możliwość zdemoralizowania innych jego członków i członkiń.

ocenił(a) film na 10
goskos1

A ja ci przybije piątkę ;p

ocenił(a) film na 10
mrhaphazardly

Ja też ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
goskos1

Żółwik! Przed obejrzeniem, wątpiłam w to czy obejrzę kiedykolwiek dobrą komedię. Nareszcie się nie zawiodłam :)

użytkownik usunięty
goskos1

Super, ja 9/10, więcej takich filmów.

ocenił(a) film na 9
goskos1

ja 9/10 :) super film !!

użytkownik usunięty
Phoenix_15

tak super film 9/10 daję :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
androgenius

Ciebie, wiejski kmiocie. Aż musiałeś skomentować. Wprawdzie po wiejsku durnowato, ale zawsze :-P

ocenił(a) film na 10
goskos1

Magia kina. 10/10

ocenił(a) film na 10
goskos1

Pogratuluję gustu.

ocenił(a) film na 10
goskos1

Podam CI dłoń i szczerze pogratuluję dobrego gustu :)

goskos1

w pełni się z tobą zgodzę...

ocenił(a) film na 10
BEHEMOT_kot

Też daję 10/10. Film jest dobrze zrealizowany, zabawny, ze świetną obsadą a do tego wszystkiego niesie za sobą określone przesłania. Jeśli ktoś ich nie dostrzegł , sugeruję lekturę innych dyskusji o tym filmie. Nie będę powielać tego, co zostało już napisane. Przez długi czas uchodził on za film kultowy, zupełnie słusznie.
Daje sporo do myślenia.

ocenił(a) film na 9
LadyBlackCat

Właśnie, w tym filmie jest bardzo wiele przesłań, z których wiekszosc została przekazana humorystycznie, i na tym polega dobra komedia;) pozdro

ocenił(a) film na 10
Rossoneri7

To bardzo dobra definicja wartościowej komedii.

goskos1

na Wawel ją! ;D
Po dobrych opiniach skuszę się na tą komedię

ocenił(a) film na 8
goskos1

Jedna z najlepszych komedii w historii kina. Popieram.

ocenił(a) film na 7
cappot

Film świetny, komedia co najwyżej niezła...:)

m_borkos

Zgadzam się. Ma elementy komedii ale nie miał tak do końca śmieszyć. Po prostu dobry film.

ocenił(a) film na 10
goskos1

Przyklasnę i zawtóruję. Słów brak, pierwsza 10, której jestem w 100% pewien

ocenił(a) film na 8
dziki_wonrz

Ja 8/10 ale jestem w stanie zrozumieć 10/10.

ocenił(a) film na 10
goskos1

zapytam czemu nie więcej:) (bez serduszka)

użytkownik usunięty
goskos1

Powiem Ci, że masz łeb pełen filmów.

ocenił(a) film na 9
goskos1

żółwik

ocenił(a) film na 9
goskos1

Dałam 9/10 . Właśnie oglądam ten film na Polsat Film. Uwielbiam go.. Stara dobra komedia :)

ocenił(a) film na 10
goskos1

Pochwalę i jeszcze się przyłącze do takiej oceny.

ocenił(a) film na 10
goskos1

Ja też dałem, kocham ten film od pierwszego obejrzenia :)

ocenił(a) film na 10
goskos1

widziałem ten film dziesiątki razy, jeszcze przegrany z tv na kasete wideo, co tu dużo pisać 10/10

ocenił(a) film na 10
goskos1

Ja też i jeszcze serduszko))))

goskos1

Jeśli ja się liczę jako społeczeństwo, to społeczeństwo pochwala :)

goskos1

Mogę ten film oglądac bez konca. Na chandrę działa lepiej niż %.....

ocenił(a) film na 10
goskos1

pochwalę za dobry gust

ocenił(a) film na 10
goskos1

A co ma ci zrobić :-) Ten film lubi prawie każdy, więc raczej nikt nie będzie się bulwersował, że dalaś mu 10 :-) Oczywiście daje tyle samo, bo to jeden z moich ulubionych filmów. Oglądałem kilka razy i obejrzę jeszcze kolejne kilka i wiem, że za każdym razem będę zachwycony.

ocenił(a) film na 10
goskos1

Ten film to po prostu miłość <3. Mogę go oglądać sto razy a i tak jest wspaniały :))

ocenił(a) film na 9
goskos1

Ja również, jak poprzednicy i poprzedniczki, będę Cię chwalić i uwielbiać za dobry gust.
Świetna komedia, oglądałem kilka razy i nadal śmieszy :)

goskos1

uśmiechnę się szczerze... :) chociaż i tak ta 10-tka to za mało... :) film jest GE-NIAL-NY. Szkoda, że już nie tak często do obejrzenia jak jeszcze parę lat temu, ale jest na szczęście dostępny na DVD, z wiązku z czym - można oglądać non-stop-kolor :)

ocenił(a) film na 9
goskos1

Odpowiem tylko tyle -
Ja też dałem 10
:)

ocenił(a) film na 10
goskos1

i bardzo słusznie, bo to arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
goskos1

Najwspanialszy pomysł na komedię romantyczną, jaki widziałem. Niestety jestem fanem dramatów, dlatego dałem tylko 8.

goskos1

To ja Cię pobiłam, bo oprócz oceny 10 dodałam go jeszcze do ulubionych:) A teraz oglądam go enty raz na polsacie i nie mogę wyjść z podziwu, że film jest aż tak świetny:)

ocenił(a) film na 10
kadmina

Zgadzam się. Dziś oglądany kolejny raz i za każdym razem potrafi miło zaskoczyć.

ocenił(a) film na 6
goskos1

Skąd przypuszczenie,że ktoś mógłby Ci coś zrobić ?

RAC_79

Bo to forum to kolebka nienawiści. Masz inne zdanie to wielcy znawcy kina nazwą cię idiotą, wyzwą od nieuków, "gimbazy" i karzą oglądać klan. Są miejsca gdzie dyskutuje się o filmach i są też takie gdzie konstruktywnej krytyki i dyskusji nie uświadczysz. A miłość do ukochanej historii potrafi w każdym obudzić wojownika i w obronie swoich bohaterów skaczą sobie do gardeł. A spróbuj tylko zrobić błąd ortograficzny, albo sugerując się nickiem nazwać jego nią, lub odwrotnie, oj przerąbane.

Z tym filmem jest może inaczej, bo jest stary i "nie modny". Grają go raz do roku 2 lutego. Nikt z awanturników nie ma tu po co zaglądać, a fani są szczęśliwi, bo znajdują innych fanów, którzy się z nimi zgadzają. Peace and love.

ocenił(a) film na 8
Annkoo90

Fajny film,ale trochę smutno się go ogląda m.in. dlatego że 2 lutego kończy się okres świąteczny,niestety

ocenił(a) film na 6
Annkoo90

Z tą kolebką to nie przesadzałbym,bo i powszechnie znane niszowe portale informacyjne,których nie wymienię ze względów wiadomych,ale jestem przekonany,że wiesz jakie mam na myśli. Mogą one startować o miano tego tytułu i to jest kwestia dyskusyjna.
Filmweb słynie z masy różnych trolli i tutaj przyznaję rację w 100 %. Czasami ciężko jest prowadzić dyskusję,ale nie jest tak znów źle,bo częste spiny są pod filmami dla mas (Hobbit,Avatar,X-meny itp itd.

Każdy szanujący się użytkownik będzie prowadził dyskusje na poziomie używając siły argumentu,a nie argumentu siły( w tym przypadku wyzwiska itp)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones