Dzień Matki

Mother's Day

2016 1 godz. 58 min.
6,3 27 942
oceny
6,3 10 27942
10 742
chce zobaczyć
{"rate":3.66667,"count":3}
{"type":"film","id":752978,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mother%27s+Day-2016-752978/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dzień Matki
 • migdal_5 ocenił(a) ten film na: 7

  Film obejrzany z mamą - i to był przyjemnie spędzony czas :) choć mogli bardziej się postarać, bo temat dobry do roznego rodzaju interpretacji. Doceniam jednak małe nawiazania do innych filmów głównych aktorów. Póki co mam w glowie dwa : scena kiedy Henry pyta Sandy co to za facet w różowych spodniach a ona odpowiada, ze to nie jest różowy tylko łososiowy. To nawiazanie do Rossa z Friendsów kiedy mówił wszystkim o swojej łososiowej koszuli :) Druga scena dotyczyla rozmowy Mirandy i Lance'a jej managera (pojawili sie tazem w Pretty woman, gdzie on uczyl ją uzywania sztućców). W "Dniu matki" Miranda podnosi widelec a Lance mowi: Tak ten jest do sałatki.
  Uwielbiam takie drobiazgi w filmach :) Wyłapaliscie coś jeszcze?

 • SwinkaHalinka ocenił(a) ten film na: 9

  migdal_5 Też miałam wrażenie, że były nawiązania. Ja wyłapałam scenę Mirandy i Lance'a, jak ona siedzi w swoim salonie, a on zagląda przez uchylone drzwi i cos do niej mówi (nie pamiętam co), identyczna scena, z tymi samymi aktorami, była w Notting Hill. Miałam w kinie deja vu.

 • migdal_5 ocenił(a) ten film na: 7

  SwinkaHalinka Tego nie zauważyłam ale przy kolejnym oglądaniu muszę się bardziej skupić na tych szczegółach ;) W trailerze właśnie wyłapałam jak Jesse mówi do Kristin, że eks Sandy ożenił się z 12-latką. To prawie tekst Phoebe o związku Rossa i Elisabeth :D (mam fioła na punkcie Friendsów ;) )

 • migdal_5 Mieć fioła na punkcie tego serialu, jest całkiem usprawiedliwione. Przecież ten serial to 10 sezonów arcydzieła.

 • grey1971 ocenił(a) ten film na: 7

  Karol124555 Oczywiście kiedy Sandy mówi do ex-meza Justified jest nawiązanie do serialu w którym występował

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 7

  migdal_5 Ładnie :)

 • migdal_5 chyba jeszcze ze Henry zabiera Tine do Paryza, a Sandy zawsze chciala tam jechac (tak jak Rachel z Przyjaciol- w 10 sezonie dostaje tam prace)

 • kliva ocenił(a) ten film na: 7

  migdal_5 Mi się w oczy rzuciła scena, w której Miranda jadła smażone zielone pomidory, restauracja nazywała się podobnie do Whistle Stop Cafe, czyli miejsca gdzie serwowano te "książkowe" pomidory :)

 • migdal_5 Mi się rzucił taki drobiazg w końcowej scenie ślubu...Wystąpiły tam dzieci Julii Roberts:Hazel,Phin i Henry Moder :).Nikt tego nie zauważył? ;)

 • Sighma ocenił(a) ten film na: 6

  migdal_5 Myslę też, że nić dentystyczna na której w napisach końcowych wiszą cukierki, może być nawiązaniem do Szefowie wrogowie, gdzie Jennifer grała dentystkę.