PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 736
ocen
5,1 10 1 55736
4,1 10
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Mauhahahaha

ocenił(a) film na 4

Kto (tak jak ja) ogląda ten film tylko dla efektów specjalnych?

WTTW_FILM

Roland Emmerich reżyser tego filmu jest specem od filmów katastroficznych :D więc ja też idę na ten film tylko dla efektów i ocenę dam pewnie też za efekciarstwo ale kto wie ? może jednak pod płaszczem oczekiwań (tylko dla efektów) kryję się jednak jakieś miłe zaskoczenie ale, powiem tyle kosmici w tej części jak widać po zwiastunie wyglądają naprawdę nieźle :P ciekawe czy to też jakieś kukły czy może aktorzy poubierani w te kombinezony które zapisują ruchy i mogą odtworzyć je w wykreowanej komputerowo postaci :P

ocenił(a) film na 5
Martian12

On ma na koncie same "klasyki" z mojego dzieciństwa: Gwiezdne Wrota, Dzień niepodległości, Godzilla. Głupie są ale ja osobiście mam do nich sentyment xd Trzeba mu przyznać że potrafi robić filmy z rozmachem.

Gregor4567

Prawda :)

ocenił(a) film na 5
Martian12

Właśnie wróciłem z kina. Nie warto stary :) film jest tak głupi że efekty specjalne nie były w stanie mi tego wynagrodzić. Zdecydowanie najlepsze efekty w historii. Ale głupota scenariusza kładzie ten film. Do tego jest związek homoseksualny, cały film byłem zniesmaczony.

Gregor4567

No i właśnie o to chodzi, Martian12 wyraźnie pisze że efekty go interesują a nie scenariusz......Prawak jakiś jesteś? Co dla ciebie inność to zniesmaczenie?

ocenił(a) film na 5
kosciej_99

Ten wątek gejowski jest bezczelnie wciśnięty, poczułem się jakby mi coś reklamowali. Żałosne

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Bo tam nic procz efektow nie ma;) Reszta filmu 2.5/10, efekty 7.5/10;)

ocenił(a) film na 4
sly767

:-D

sly767

Czyli w sumie nic się w samej serii nie zmieniło ? no i jestem już spokojny :)

ocenił(a) film na 1
Martian12

jestem zalamany! jak oni mogli tak to spartolic?! nastawialem sie ze ide na fajna rozwałke, zobacze powiewajaca amerykanska flage i uslysze glupie teksty, ale to wszystko bylo po prostu złe... o dziwo nie warto tez isc na to do kona dla efektow, trudno w to uwierzyc ale tam sie nic nie dzieje a efekty sa jak w filmie telewizyjnym (pomijajac dwuminutowe sceny z trailera na ktore poszedl chyba caly budzet)

ocenił(a) film na 5
boorack

WTF, właśnie że efektów było bardzo dużo. I to genialne.

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

yyy nie, wszytko co bylo do pokazania pokazali w trailerze

ocenił(a) film na 5
boorack

yyy gówno prawda, jako ktoś kto ocenia film na 1 nie jesteś wiarygodny. Śmierdzisz trollem

ocenił(a) film na 1
Gregor4567

yyyy sam śmierdzisz trollem jeśli oceniasz nowy Dzień Niepodległości na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones