Film

2014 1 godz. 33 min.
4,9 48 598
ocen społeczności
4,9 10 1 48598
6 948
chce zobaczyć
2,2 5
ocen krytyków
{"rate":2.2,"count":5}
Lekarz Szymon spotyka Basię - miłośniczkę jazdy na rolkach i od razu zakochuje się w niej. Ich miłości może jednak zaszkodzić playboy Leon.

Do widzenia

Nazwisko reżysera brzmi jak wyrok. Ryszard Zatorski uczynił termin "polska komedia romantyczna" synonimem obciachu i rozrywki z najniższej półki.... ... czytaj więcej
Dzień dobry, kocham cię!
Zwiastun nr 1
Dzień dobry, kocham cię!
Teaser nr 4
Dzień dobry, kocham cię!
Teaser nr 3
Dzień dobry, kocham cię! - Zwiastun Nr 1 Szymon ([url=http://www.filmweb.pl/person/Aleksy+Komorowski-1798665]Komorowski[/url]) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati ([url=http://www.filmweb.pl/person/Weronika+Ksi%C4%85%C5%BCkiewicz-161335]Książkiewicz[/url]), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia ([url=http://www.filmweb.pl/person/Barbara+Kurdej+Szatan-614199]Kurdej-Szatan[/url]), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi ([url=http://www.filmweb.pl/person/%C5%81ukasz+Garlicki-10100]Garlicki[/url]), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohateraSzymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

dystrybucja
studio
Figaro Film Production Ltd. / Kino Świat (koprodukcja) / Non Stop Film Service (koprodukcja)
inne tytuły
Zdjęcia do filmu realizowane były w Warszawie (Polska).
Zdjęcia do filmu trwały od 6 lipca do 5 sierpnia 2014 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 10/10

  ufoseks ocenił(a) film na 10 

  Idealny film na winko. Korek można złamać w pół i wsadzić do uszu, a korkociągiem wydłubać oczy. Im szybciej to zrobimy tym film jest lepszy.

 • TRAGEDIA.

  Wolferl ocenił(a) film na

  Oceniłam na 2, czyli bardzo zły. Po chwili namysłu zmieniłam ocenę na 1. Nie doszukałam się niczego co mogłoby ratować ten film- NICZEGO. Jestem zażenowana, że coś takiego mogło powstać.

 • Jak długo będziemy promować beztalencia?

  gromcia167

  Jak długi jeszcze nasz kraj będzie promował takie beztalencia jak pani Kurdej-Szatan, czy pan Musiał? Pierwsza zaczęła od głupkowatej reklamy, a i tam się nie nadawała. Poziom aktorski wyszedł poza skalę żenady, a jej mimika twarzy wkurza nawet najstarszych stoików. Drugi ... więcej

 • Najdłuższa reklama kwasu chlebowego i citroena.A dalej tylko dno.

  adamkocemba ocenił(a) film na

  Boże!!Widzisz i nie grzmisz!!

 • Byle jaki, bez polotu

  dorcus ocenił(a) film na

  Aleksy Komorowski przystojny, Olga Bołądź urocza, Paweł Domagała zabawny a pani Kurdej-Szatan sympatycznie nijaka. Wątek z Leonem jakby na szybko i niestarannie doklejony z innego filmu. Cała historyjka się nie klei i nie przekonuje. Jedynie Lucek ubarwia trochę ten bezbarwny i mdły film. Czyli ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.