PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 230
ocen
4,8 10 1 51230
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

W kinach były tłumy, film udany, naprawdę można sie pośmiać i jak na polska komedią, aż sozk, ze
bez przekleństw i syfu. Wszystko ze smakiem na miło i jedoczesnie z jajem - Domagała oczywiście
naj!!

ocenił(a) film na 3
katiaD_filmweb

Ja nie wiem z czego tam się można było śmiać.... Ten film był tak durny pod względem komedii. Może dwa elementy były takie, na których się zaśmiałam. Całe kino aż piszczało ze śmiechu czego zupełnie nie rozumiem. Lucek szedł a Ci się chichrali jakby niewiadomo co się stało. Dochodze do wniosku, że ludzie są debilami jak ich takie coś śmieszy...

eworek

Skoro całe kino piszczało, a Ty nie, to zastanów się kto tu jest nie halo :O

ocenił(a) film na 3
katiaD_filmweb

Czy ilość wyznacza poprawność?? Jeśli tak sądzisz to jesteś albo bardzo ograniczona albo masz 15 lat. Ale rozumiem, że możesz nie rozumieć mojego punktu widzenia bo Tobie się film podobał.

katiaD_filmweb

Oglądałaś/eś "Bitwę Warszawską"? Taki badziew, że głowa mała , ale nie przeszkodziło to całej mojej klasie śmiać się głośno i żartować ze słabej fabuły. Pierwszy raz w życiu ich zachowanie było adekwatne do sytuacji. To, że ktoś się w kinie śmieje, to nie znaczy, że film jest dobry, tylko tak żałosny, że pozostaje tylko śmiech.

katiaD_filmweb

Całkowicie popieram. W kinie było dużo ludzi i myślę, że się dobrze bawili, oczywiście głównie za sprawą Domagały, który jest genialny :) Bardzo przyjemna komedia romantyczna, pewnie ludzie będą pisać, że przewidywalna, ale czyż nie takie właśnie są komedie romantyczne? Ja jestem zadowolona, dawno nie było tak przyjemnego i jednocześnie zabawnego filmu w Polsce.

ocenił(a) film na 1
katiaD_filmweb

Czy my na pewno oglądaliśmy ten sam film...?

katiaD_filmweb

dla mnie była to najdłuższa reklama pewnego napoju, no i nie mogłam się doczekać końca filmu bo 90% treści zawarto w zwiastunie. Przez takie produkcje nie lubię chodzić do kina na polskie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones