PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 231
ocen
4,8 10 1 51231
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

Czy warto iść na to ?, bo gustomierz pokazuje 28 %

SebastianNiestudent

To zależy :)
Moim zdaniem komedia bardoz udana, ale trzeba się nastawić, ze to lekka, zabawna komedia, fabuła dosc przewidywalna w kwestii wątku głownych bohaterów, natomiast drugi plan zaskakuje i bawi chwilami do łez ;)

SebastianNiestudent

Ja też jestem zdania, ze warto, jeśli masz ochotę się odprężyć i spojrzeć na kwas chlebowy z przymrużeniem oka. ;) - Swoją drogą próbowałam i dobry, bez cukru ;)

SebastianNiestudent

Nie warto, szkoda kasy, lepiej poczekać i zobaczyc w domu. Widziałam wczoraj i bardzo sie zawiodłam, czytalam ze to komedia romantyczna typowa do polskich podobna do sniadanie do lozka itp. jest gorsza...sniadanie do lozka jeszcze sie jakos ogladalo, a tu jedzie dziewczyna jedzie chlopak malo sie nie zabijaja bo sie pokochali jak sie zobaczyli, i te zblizenia, ten spowolniony czas, ojejku, no ogladalo sie to strasznie, jedyna osoba ktora troche ratuje ten film to Lucek, ktory jest przezabawny i usmialismy sie dzieki niemi, poza nim zero, Barbara K-Sz. jechalam z mysla ze bedzie grala lepiej niz w M jak milosc, nie tak sztucznie i nie tak slodko, przeliczylismy sie, dla mnie osobiscie jej talent aktorski jest wielkim znakiem zapytania, sprawdzila sie tylko w reklamie play i tam powinna zostac. Cukierkowa komedia, chcialo sie wyjsc po paru minutach, zostalismy tlyko dla Lucka :D przedobrzone, przeslodzone, a i ten film chyba jest tylko do promocji produktow wszedzie kwas chlebowy wszedzie to auto i ta Baska no dlaczego ona, moze gdyby gral ktos inny... jakas aktorka z prawdziwego zdarzenia, ale to tez jest do dyskusji, gdyz spodziewalismy sie bum a tu najgorsza polska komedia romantyczna jaka widzielismy, lepsze juz listy do m, sniadanie do lozka, nawet tylko mnie kochaj lepsze bez kitu...:)

fintela

To faktycznie lepiej nie iść i nie tracić czasu,bo skoro nie przepadam za Barbarą to film nie przypadnie mnie do gustu,dzięki za info.

fintela

Meh, jak dla mnie film całkiem spoko. Choć zgadzam się, że najlepszą osoba w calym filmie jest Lucek, który robi prawie połowę żartów :P

fintela

Wierz mi, że Pani Basia sprawdza się świetnie w teatrze :) ...ale faktycznie w filmie jakoś mi nie pasuje. Miałam okazję zobaczyć ją w M jak M...łotek i kiepściutko wypada, tak jakoś sztucznie...Chociaż może to wina masakrycznego scenariusza bo w tym serialu nikt nie wypada dobrze :)

ocenił(a) film na 1
SebastianNiestudent

Nie warto .... film jest o niczym. Dialogi na ulicy i w autobusie są lepsze niż w tym filmie. Szkoda pieniążka wybierz się na coś innego, naprawdę.

venezia82

A z tych nowych filmów filmweb proponuje jeszcze ''Bogowie'' i ''Obywatela'' może któryś tych jest dobry??,bo podobno Kot dostał już jakąś nagrodę.

SebastianNiestudent

"Bogów" warto zobaczyć. Kot świetnie gra - popisał się i faktycznie widać w nim Religę. Kilka scen komediowych też świetnie gra z całym obrazem.

just_tina

Bogowie na razie mają bardzo wysoką ocenę 8.3 więc na pewno się wybiorę i sam ocenię.

SebastianNiestudent

Moim zdaniem oba filmy warto obejrzec. I Bogow i Dzien dobry , kocham Cie, ale w zaleznosci od nastroju.
Bogowie to dosc ciezki kaliber, film z przemysleniami, A Dzien dobry to smieszna , lekka komedia na poprawe humoru w sam raz.

cynaminek

czasami mam wrażenie, że albo ja się starzeję albo młodzi są coraz głupsi... jak można porównać byle jaką komedyjkę z niksim budżetem do filmu całkowicie (nie ciężkiego) tylko innego kalibru???? To tak jak robić porównanie samochodu dostawczego do np melexa.

hose2626

też nie ogarniam, co ma piernik do wiatraka... a już zupełnie nie widzę ciężkości tematu/scenariusza Bogów, najlepszego zresztą polskiego filmu spokojnie ostatnich 10 lat

ocenił(a) film na 1
SebastianNiestudent

Stanowczo odradzam. Gniot i kicz, jakich mało.

ocenił(a) film na 1
SebastianNiestudent

DNO! Zostań w domu. Będą to dobrze zaoszczędzone pieniądze. Albo wybierz się na coś innego.
Dobrzy aktorzy? Gdzie? Zagrali beznadziejnie. Kolejna polska pomyłka.
Nawet fajną muzykę zj*bali. Strachy na lachy się słabiej kojarzą dzieciakom to poprosili o cover jakieś gwiazdki z reklam play. Ten film nie ma się czym bronić. Mało ambitne i słabo zrealizowane kino, które chce stwarzać pozory i przyciągać "obsadą polskiego czerwonego dywanu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones