PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 229
ocen
4,8 10 1 51229
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!
ocenił(a) film na 5
Shoother

Czekasz żeby dać 1/10 filmowi, którego nie zamierzasz obejrzeć?

Tweety_0410

widziałem trailer wystarczy mi kolejny gniot typu karolak, adamczyk i na wisienką na torcie musiał

Shoother

halooooo to jest komedia romantyczna haaaaaalo! budzimy się!

mywonderland_alice

aha no tak a komedia romantyczna ma prawo być beznadziejnie głupia. Nie wiedzialem.

ocenił(a) film na 5
Shoother

Łaał, widziałeś trailer, to zmienia postać rzeczy. Nikt nie każe ci go oglądać, ale z reguły ocenia się filmy po obejrzeniu, a nie na zasadzie " to pewnie będzie kolejny gniot więc daję 1 ".

Tweety_0410

bo to będzie kolejna gówniana polska komedia /romantyczna/ jakie bywały wcześniej

Shoother

czego się spodziewać Polacy robią gówniane komedie "D

mich145

komedie romantyczne :D

Tweety_0410

Wystarczyło zobaczyć przedziwny trailer w postaci kilku scen pokazywanych po kolei, które były po prostu na tragicznym poziomie. Jeśli to są "śmieszne" sceny, które wybrali do trailera to tylko strach się bać jakie są pozostałe bo w końcu to akurat tych użyto do reklamy. Ja go prawdopodobnie nie obejrzę, ale za pewne zasługuje maksymalnie na 2/10 nawet w kategorii komedii romantycznej.

Shoother

Ja tam zobaczę, aby dać 1/10. Kurdej-Szatan na ekranie, to drewno. Film, to nie to co reklama Play.

agata0707

Początek zdjęć 6 lipca. Premiera 7 listopada. Czyli 4 miesiące między początkiem zdjęć a premierą. W takim czasie nie ma fizycznej możliwości na dobry montaż, udźwiękowienie, postprodukcję obrazu... Nawet w chińskich fabrykach bardziej się przykładają do produkcji plastikowego szajsu.

ocenił(a) film na 6
Shoother

Jak można ocenić film na 1 albo na 10 ? zero pojęcia o czymkolwiek.

bnk_es

jak można? normalnie. tak samo jak na 2 czy na 9.

mam nadzieję, że pomogłem

ocenił(a) film na 6
doorshlaq

He :) wg mnie nie ma filmów które można ocenić na 1 i na 10 i tyle ;)

bnk_es

naprawdę nie ma filmów, które całkowicie subiektywnie uważasz za warte dziesiątki?

ocenił(a) film na 6
doorshlaq

Może są ale zawsze może być coś lepszego dlatego dla mnie więcej niż 9 nie ma co wystawiać. Sam może dałem raz czy dwa 9.

Shoother

już od jutro można wystawić jeden

nie idźcie do kina - nie dajcie zarobić im zarobić - nie będzie kasy - nie będzie więcej debilnych komedii

Shoother

APPROVED ;)

Shoother

a może najpierw obejrzec potem ocenic? logika podpowiada ze taka droga jest bardziej uzasadniona.

mywonderland_alice

jasne mam jeszcze płacić za to gówno

ocenił(a) film na 1
Shoother

tym shitexom to daje się 1 z rozpędu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones