PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498383}

Dziecko ze śmietnika

Dustbin Baby
6,7 730
ocen
6,7 10 1 730
Dziecko ze śmietnika
powrót do forum filmu Dziecko ze śmietnika

Może dla dzieci jest ok, ale dla mnie był zbyt infantylny i nudny.

Shallin

Czyli szkoda czasu na ten film?

Lady_Konsternacja

To tylko moje subiektywne odczucie, nie chciałabym byś coś straciła sugerując się moim komentarzem, proponuję byś film zobaczyła a później wyraział swoje zdanie... Później proponuję Ci film z kina Bollywood, również Dramat " Nazywam się Khan" niezłe kino, dobra komercha ;) świetna gra głównego bohatera Shah Rukh Khan i również ciekawa jestem Twojej opinii ;) Pozdrawiam

Shallin

Widziałem " Nazywam się Khan" też uważam, że to warty obejrzenia film, tu są dopiero emocje i to z najwyższego pułapu. Pozdrawiam :)

Shallin

a ja nie potrafię ocenić tego filmu w kategoriach dobry/niedobry. dla mnie jest przede wszystkim niezwykle przejmujący i nie żałuję tych 90 min absolutnie. polecam i nie jestem dzieckiem;)

majanaga

Zgadzam się z Tobą, przejmująca historia, ale chyba wszystko co krzywdzi dzieci jest przejmujące ale nie problem jest chyba wymyślić ckliwą, wzruszającą historię o dziecku, sztuką jest ją dobrze przedstawić i stworzyć z tego dobry film i tu się muszę zgodzić z Shallin, film jest nudny i infantylny.

ocenił(a) film na 8
jokris

No moim zdaniem historia świetnie przedstawiona i bardzo nietypowo. Nie podam przykładów, bo nie chcę opowiadać filmu, ale w porównaniu do wielu scenariuszy o podobnej tematyce, ten jest przedstawiony w nietypowy sposób. Dlatego dla mnie nie jest ani nudny ani infantylny. I podoba mi się to, że nie w tym filmie wyolbrzymień jak w większości filmów. Nie każdy film musi być dynamiczny, ale to już zależy od człowieka.

ocenił(a) film na 8
wpiotr93

To pom prostu opowiedziana w życiowy sposób historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones