PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 452
oceny
6,9 10 1 286452
7,2 28
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Colin Firth

ocenił(a) film na 8

Jak on mógł zagrać Marka Darcy'ego???
Mark w książce był przystojny a przecież Colin jest kompletnie aseksowny!!!!
To się kompletnie nie zgadza...
A sweter był w romby....

ocenił(a) film na 10
adonae

Popieram ;) lepiej bym tego nie ujęła ;)

użytkownik usunięty
agatka260492

Colin jest jak wino - im starszy tym lepszy ;)

ocenił(a) film na 8
adonae

dokładnie, dokładnie, ale muszę cos powiedzieć też o jego grze, oprócz tego, że jest seksowny, jest znakomitym aktorem i ten jego brytyjski akcent mmm...

ocenił(a) film na 8
Oxygene_Lady

Wydaje mi się że jak podrośniesz trochę to zauważysz że jest w nim coś i zmienisz całkowiecie do niego stosunek

ocenił(a) film na 10
Oxygene_Lady

Według mnie Colin jest niesamowicie przystojnym aktorem,i do roli Marka pasował rewelacyjnie.To jak patrzył na Bridget pokazywało jak dużym darzy ją uczuciem .I nie każdy potrafił by tak zagrać

ocenił(a) film na 8
sylwia23_k

Jak większość - nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli. Przystojny, świetny aktor, pasuje do roli, no i nawiązanie do DiU.

sylwia23_k

Otóż to!

ocenił(a) film na 8
Oxygene_Lady

jak dla mnie TYLKO on mógł zagrać Marka.
to spojrzenie,ten głos, ta powaga i oziębłość, zagrał idealnie.

zuzanne

ojjjjj tak to prawda!

tak samo dobrze dobrali Huga,wręcz identyczny jak w książce! ;D

ocenił(a) film na 8
Oxygene_Lady

Colin Firth aseksowny!!!??? O.O
...
...
...
ok, szanuję twoje zdanie...
wydaje mi się, że skoro postać Marka Darcy'ego była stworzona na wzór pana Darcy'ego kreowanego przez Firtha, to naturalne jest, że to właśnie on go zagrał

aaako

Zgadzam się z większością,Colin Firth jest bardzo przystojny.I jak już ktoś kilka razy wspomniał"ma to coś w sobie".Nic dodać nic ująć!
Oczywiście każdy ma swoje zdanie,poglądy i upodobania,tak więc rozumiem,że nie każdemu podoba się ten aktor.I szanuje czyjeś zdanie na dany temat,jednak mnie nikt nieprzekonał i nadal utrzymuje swoje zdanie.Tego aktora zawsze podziwiałam i uwielbiam jego gre aktorską,jest jednym z lepszych.Pozdro...

merci

A jeszcze jedno,On jest aseksowny????,no cóż to twoje osobiste zdanie,ale nie moge się z tym zgodzić.

ocenił(a) film na 6
Oxygene_Lady

Colin jest szalenie przystojny. jak mozna tego nie zauwazyc? a sweterek tez był ładny ;]

użytkownik usunięty
Oxygene_Lady

Dobra, nie czepiajmy się szczegółów...z tym swetrem...renifer też był dobry...Colin Firth świetnie zagrał Marka! Przynajmniej w mojej ocenie :) Zresztą, w książce było coś takiego, że gdy Bridget była w pracy (już jako dziennikarka) chciała zrobić plotkę o tym, że Mark jest z Elizabeth i Richard kazał jej przydzielić aktorów, a Bridget powiedziała: COLIN FIRTH jak Mark i Jennifer Huge jak Elizabeth. Z Hugh Grantem też był motyw :)

Oxygene_Lady

"A sweter był w romby.."
Chciałam tylko dopowiedzieć, że film nie musi, a wręcz nie powinien być ślepym odzwierciedleniem książki. Byłoby to fizycznie niemożliwe, każdy ma inną wyobraźnię a poza tym - dajmy trochę luzu reżyserom i scenarzystom - oni mają swoją wizję ;)

ocenił(a) film na 6
Oxygene_Lady

on jest najprzystojniejszym aktorem jakiego znam!! ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie

Oxygene_Lady

Dla mnie Colin jest zabójczo przystojny, męski i uroczy. Poza tym jest świetnym aktorem.

Więc idź i nie grzesz więcej.

Oxygene_Lady

że co? on jest strasznie seksowny , jeden z moich ulubionych aktorów, jak dla mnie przystojniejszy niż Brad Pitt i cała reszta

Oxygene_Lady

Moje serce krwawi, gdy czytam, że Colin nie jest seksowny. No hello!

ocenił(a) film na 9
Oxygene_Lady

Colin jest przystojny , i świetnie grał Marka

ocenił(a) film na 10
Oxygene_Lady

Collin ma w sobie to coś. i jak dla mnie pasował do swojej roli ;)

ocenił(a) film na 9
majanna

zgadzam się m ma w sobie to coś,
idealnie pasował do tej roli

użytkownik usunięty
Oxygene_Lady

Co za herezja! Jak tak można powiedzieć o Colinie? Moim zdaniem jest bardzo przystojny i seksowny!

ocenił(a) film na 10
Oxygene_Lady

zależy jak dla kogo nie jest przystojny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones