PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339421}

Dziesięć stopni

The Ten Steps
6,8 126
ocen
6,8 10 1 126

Dziesięć stopni
powrót do forum filmu Dziesięć stopni

Wspaniały straszak

ocenił(a) film na 8

Najbardziej przeraża to, czego nie widać. Dziecięce lęki, jakich każdy z nas doświadczył, podwórkowe opowieści o nawiedzonych piwnicach i diabłach skrytych tuż za ścianą odnajdują tu koszmarne spełnienie. Mała czarna perełka.

ocenił(a) film na 1
Blatta

Dla mnie beznadzieja. Dlaczego liczyła dalej? przecież się bała, jak doliczyła do 10 a stopnie się jeszcze nie skończyły to powinna krzyczeć, wpaść w panikę, uciekać z powrotem do góry... a nie spokojnie sobie dalej liczyć. Kicha totalna.

ocenił(a) film na 8
czarna404

Nie kicha, tylko potrzeba wyobraźni do tego filmu, Można zauważyć, że do odliczania do 10 miała łamiący się głos, a gdy ojciec powiedział, że "brawo dotarła" to zaczął się głos automatyczny, to oczywiste. Coś się stało. Tutaj twórca zostawił odbiorcom i ich wyobraźniom pole do popisu. Film znacznie lepszy od pseudohorrorów, gdzie istotą filmu jest jak najwięcej krwi i latające wnętrza człowieka.

ocenił(a) film na 10
Blatta

DOKŁADNIE! Słowa wyjęte mi z ust:) dodam tylko, że dla mnie to 10-cio minutowe arcydzieło:)

ocenił(a) film na 7
Blatta

Atak paniki i liczenie do dziesięciu przez Katie przy schodzeniu do mrocznej, rzekomo nawiedzonej piwnicy. Przyzwoity krótki metraż z dobrze stopniowanym suspensem. Doskonała rola Jill Harding. Podobało mi się, że kamera przy schodzeniu Katie do czeluści piwnicy skupia się wyłącznie na jej twarzy. Film dostępny na Youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones