PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544627}
6,5 85 556
ocen
6,5 10 1 85556
3,8 4
oceny krytyków
Dziewczyna w czerwonej pelerynie
powrót do forum filmu Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Historia w filmie opowiedziana jest naprawdę dobra, bardzo dobra bym powiedział. Sama fabuła filmu jest bardzo ciekawa, w końcu była szansa na świetny film z wilkołakiem, niestety wyszło tylko całkiem nieźle.

Co było nie tak? No przede wszystkim wszystko takie cukierkowe, bohaterowie idealnie piękni, oczywiście dwójka młodzieńców ubiegająca się o główną bohaterkę (aż mi się Zmierzch przypomniał) wyjęci prosto z okładki magazynu dla nastolatek, rzecz jasna włosy na żel w czasach średniowiecznych to była norma. Sama Valerie oczywiście z pełnym makijażem, czerwoną szminką itp.

Co jeszcze, to gra aktorska. No absolutnie mnie ci ludzie nie przekonali do swoich ról. Nie wiem czy to wina samych twórców, że napisali tak słabe charakterystyki postaci, czy też sami aktorzy nie potrafili ich zagrać.

A sama fabuła? Tak jak mówiłem, bardzo ciekawa. Gdyby nie wsadzili jej w tak cukierkowy świat rodem z Disney'a, a postarali się o klimat właśnie czasów średniowiecznych, no i lepszych aktorów, to mogło to być dzieło co najmniej bardzo dobre. A tak ode mnie leci tylko naciągane 6/10.

Chuchu

Mi zabrakło tego "czegoś"w tym filmie i muszę się podpisać się pod tym co napisałeś, bo może właśni o to chodzi..w środku filmu już się trochę zmusiłam, żeby go do końca obejrzeć, scenografia bardzo dobra, klimat bardzo dobry, ale reszta..tak jak napisałeś, myślę, że film miał duży potencjał..Ode mnie 5/10, więcej nie mogę dać..

Chuchu

Dokładnie tak, chociaż raczej fabuła też była kiepska. Było tam parę dobrych pomysłów, np. ciekawy motyw inkwizytorskich śledztw lub wątek rodzinnych i uczuciowych związków z wilkołakiem, ale wszystko to pozostało niedokończone i nierozwinięte. Ogólnie niedosyt. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones