PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33543}

Dziewczyna z Alabamy

Sweet Home Alabama
6,6 38 875
ocen
6,6 10 1 38875
5,5 4
oceny krytyków
Dziewczyna z Alabamy
powrót do forum filmu Dziewczyna z Alabamy

Według was który bardziej pasował do Melanie??
Z którym chcielibyscie aby została??
Którego bardziej polubiliscie??
Ja bym tak jak Mel wybrała Jake'a:)
Jakos bardziej mi spasował.
Czekam na wasze odpowiedzi...:]

ocenił(a) film na 10
Klaudiiia

Zdecydowanie Jake, to była jej pierwsza miłość i tak już zostało :) Wiesz ta sceneria, jak się całowali na końcu SUUUUPER !! Uwielbiam filmy wszystkie jetem mańiaczka może popiszemy razem na gg?? 3647085 zapraszam

ocenił(a) film na 8
Klaudiiia

Zdecydowanie Jake'a :)
Scena końcowa jest boska ahh :D
Czemu tak jest tylko w filmach? :/
Pozdro

ocenił(a) film na 10
Klaudiiia

Alez oczywiscie JAKE i nie ma innej opcji :* :D Ten aktor ma cos w sobie... nie jest taki jak inni mlodzi i przylizani do kamery hehe :D

ocenił(a) film na 10
dinka007

Odpowiedź taka sama jak przedmówców Jake! Josh Lucas jest suuuuper!!!!zresztą jak film! Reese była w nim o wiele lepsza niż w Legally Blonde!!!

ocenił(a) film na 5
Klaudiiia

A ja tam do końca miałam nadzieję że jednak będzie z Andrew a nie z Jakiem... cóż z tego że on ją kochał cały czas, nawet przez te 7 lat jak nie byli razem skoro ona przez to wszystko tak bardzo zraniła Andrew???

Tak więc odpowiedz na postawione pytanie brzmi: Wolałabym żeby została i ożeniła się z Andrew :)

ocenił(a) film na 5
Fluorescent

znaczy nie ożeniła się tylko wyszła za mąż za Andrew... ;)

ocenił(a) film na 6
Klaudiiia

Jake Jake i jeszcze raz Jake

Klaudiiia

Ja mimo wszystko wolę Andrew :)

Klaudiiia

Jake tylko i wyłącznie. Ten jego słodki uśmiech:) Andrew tez nie jest zły, ale w tej historii tylko Jake :)

Klaudiiia

Zdecydowanie Jake!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones