PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=412033}

Dziewczyny z St. Trinian

St. Trinian's
6,2 29 780
ocen
6,2 10 1 29780
6,0 4
oceny krytyków
Dziewczyny z St. Trinian
powrót do forum filmu Dziewczyny z St. Trinian

Kwestia gustu...

ocenił(a) film na 10

Czy znajdą się tutaj jacyś zwolennicy tego filmu?

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 10

A już dawno zwątpiłam, trafiając na samych przeciwników....

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Film świetny z odważnymi gagami: upijające się nastolatki, strzelanie do kaczek czy ciągniecie nielubianej uczennicy za samochodem. Do tego wszechobecny Gotyk. Ogólnie dałem 9/10

ocenił(a) film na 10

czyli nam się w nim podoba to, co większość uznaje za przesadę... ale dlaczego zawsze trzeba podchodzić do wszystkiego tak poważnie? przecież można z odrobiną rezerwy...

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Myślę że na przykład na forum fanów Vampire Diaries ten film by się raczej spodobał. Tam siedzą młode inteligentne osóbki, znające się na żartach, sarkazmie i podchodzą do filmów z właściwą rezerwą.

ocenił(a) film na 10

Hymm... A Ty oglądałeś Vampire Diares?

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 10

Podobały się?

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Tak, mam ocenione w profilu. Chyba nie ukrywam głosów ?. Jak nie widać to zmienię ustawienia.

ocenił(a) film na 10

No własnie wchodząc na Twój profil nie widzę rankinu filmów ocenianych i tego, co chcesz zobaczyć, dlatego pytam...

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Teraz powinno działać, faktycznie ustawione było tylko dla znajomych :)

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

dzieki za zapro :)
Ale druga część już chyba mniej udana, pamiętam że zacząłem i nie skończyłem ;(

ocenił(a) film na 6
Dame_Simbai

fajny film o szalonych dziewuszkach, sporo znanych i ładnych aktorek młodego pokolenia i do tego poniewierany Colin Firth, który jest wykorzystywany nawet przez nomen omen Dars'ego...

ocenił(a) film na 10
Ketrid2_

Znaczy... jesteś na "tak"?

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

film super, jak dla mnie taki zakręcony, odrealniony humor ma najwięcej uroku i naprawdę nie wiem czemu ludzie tak narzekają ;P

ocenił(a) film na 10
limonkaie

A co Ci się w nim najbardziej podobało?

ocenił(a) film na 10
Dame_Simbai

no osobiście przepadam za tym filmem :)

ocenił(a) film na 10
Nukke

A co Ci sie w nim najbardziej podobało?

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

ja wciąż wracam do tego filmu i mimo, że znam go na pamięć to wciąż lubię go oglądać :)

ocenił(a) film na 10
man_eater

A Twoje ulubione sceny/ postacie :>

Dame_Simbai

Uwielbiam ten film i w sumie nie rozumiem,dlaczego ma on aż tak wielu przeciwników. Przecież to lekka komedia,idealna żeby się pośmiać i odprężyć. Zarówno część 1 i 2 oglądałam już po kilka razy i za każdym razem bawię się tak samo dobrze.

ocenił(a) film na 9
Dame_Simbai

Kelly, Geoffrey i panna Fritton :D lubie też sekretarkę i jej mądrości czy Branda jako Harry'ego. ogólnie jako tako trudno się ograniczyć do kilku konkretnych, bo wszyscy są świetni i nadają temu filmowi charakter

sceny? przemiana Annabelle, mecz, tajne posiedzenie, finał konkursy i taniec pomiędzy laserami. każda scena jest dobra na swój sposób i aż sobie chęci narobiłam na ponowne obejrzenie ;)

man_eater

Dokładnie

ocenił(a) film na 5
Dame_Simbai

Moim zdaniem film miał potencjał, który jednak został źle wykorzystany. Jest kilka naprawdę zabawnych scen ale też wiele ... niedociągnięć. Przeszkadza mi to, że tak wiele w nim jest wręcz ... niemożliwe (i nie mówię tu o scenach typu ciągnięcie uczennicy za pojazdem). Do tego te nieskończone wątki: nowa nauczycielka... nagle znika... "główna" bohaterka... nagle też schodzi na bok.
Liczyłam na coś świetnego. Niestety się zawiodłam.

Salom

Po części się zgadzam, producenci zabrali się za zbyt wiele rzeczy na raz i np. nowa nauczycielka- znikała... Chcieli pokazać za dużo i trochę się rozpędzili... Później sami nie wiedzieli jak, a raczej "co" z nimi zrobić- jak zakończyć wątek itd.

Dame_Simbai

Jak dla mnie ten film jest rewelacyjny! Często spotykałam się z negatywnymi opiniami o nim, ponieważ (zazwyczaj) wypowiadająca się osoba, nie rozumiała angielskiego, dość specyficznego humoru. Bardzo dobry, ale jednak mógłby być jeszcze lepszy
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Angela4b

Ja nie do końca/ nie zawsze rozumiem angielski humor... ale ten film... REWELACJA jak dla mnie. Zarówno 1, jak i 2 część... zwłaszcza moty opetanie ^^ :D

ocenił(a) film na 8
Dame_Simbai

Moim zdaniem rewelacyjny film, na wskroś brytyjski. Brand, Everett pokazali dystans do siebie, do świata, ogólnie rewelacyjna obsada. Uśmiałam się jak głupia, do tej pory się szczerzę jak głupi do sera. Naprawdę rewelacja. Nie wiem, co może się nie podobać...
Ten film uratował mi dzień, który zapowiadał się naprawdę beznadziejnie.

ocenił(a) film na 8
egidragonfly

I oczywiście zapomniałam o Colinie w mokrej koszuli... :D
Uwielbiamy pana Darcy'ego i dystans jego odtwórcy do tej postaci i swojego wizerunku!

ocenił(a) film na 10
egidragonfly

I takie pochlebne opinie o filmie jak DZS.T to ja rozumiem ^^ Mnie zawsze i wszędzie w każdej chwili humor poprawia końcowa piosenka... We are the best, so scruuu the rest :D

Dame_Simbai

Dokładnie jak tylko słyszę tą piosenkę... Z resztą jak tylko słyszę tytuł filmu, to mi się gęba cieszy :D

ocenił(a) film na 8
Dame_Simbai

Jasne, że się znajdą ;) Uwielbiam ten film, za każdym razem, kiedy go oglądam, doprowadza mnie do śmiechu. Jedna z lepszych tego typu komedii ;)

ocenił(a) film na 10
persephyona

Co lepsze... 1 czy 2? ;>

ocenił(a) film na 8
Dame_Simbai

Imho pierwsza część śmieszniejsza, ale dwójkę też fajnie się ogląda.

ocenił(a) film na 10
persephyona

W 2 kilka świetnych motywów/ scen... nie powiem, łzy się ze śmiechu polały... ale 1... trochę normalniejsza... anarchia, desktrukcja... perfekcja czysta z czarnym humorem w tle :d Klasyka swojego gatunku :)

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

dobry naprawdę zdrowo pokręcony film :D
dla fanów czarnego humoru

ocenił(a) film na 10
kicaj77

Owszem, owszem, dokładnie tak... cudowny w swoim surrealizmie anarchii ^^

ocenił(a) film na 8
Dame_Simbai

mi się bardzo podobał, rzadko śmieje się na czym kolwiek a ten film o dziwo mnie rozbawił :D szczególnie genialny Colin

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

ogólnie nie lubię za bardzo tego typu filmów, ale ten mi się podoba :D

ocenił(a) film na 10

Czemu nie przepadasz za takimi filmami? ;>

użytkownik usunięty
Dame_Simbai

Cóż, nie wiem do końca czy określenie "tego typu" w ogóle tu pasuje, ale ja sama wiem o co mi chodzi dlatego tak się wyraziłam ;) mówiąc tego typu, mam na myśli trochę świńskie i sprośne komedie z głupimi żartami, które może i są śmieszne, ale dla mnie obrzydliwe. St.T nie jest do końca takim filmem, chociaż bywają momenty, gdy się na to zanosi, dlatego ten film mi się podoba, a inne durnowate komedie nie ;)

ocenił(a) film na 10

No dokładnie... można by polawirowac, co jest w kwestii gustu sprośne nazbyt, a co znośne i dopuszczalne... Ja sama nie przepadam za świńskimi żartami, czy sprośnym humorem... St.Trinian to chaos i anarchia, z humorem na pograniczu jednak odpowiedniego gustu, który nie łamie barier dobrego czarnego poczucia humoru :)

ocenił(a) film na 7
Dame_Simbai

Uśmiecham się na samo wspomnienie filmu. Ten, kto to wszystko wymyślił miał bardzo bujną wyobraźnię ;). Szczerze żałuję, że taka szkoła nie istnieje :D. Byłabym pierwszą zapisaną dziewczyną :p

ocenił(a) film na 10
elo_tu_justina

O nie nie, ja byłabym pierwszą ^^ albo dobra... ja mogę być nauczycielką :D

ocenił(a) film na 8
Dame_Simbai

Uwielbiam ten film, mega, kocham taki humor.

ocenił(a) film na 10
doris_27

Ja nie przepadam ogólnie za komediami wszelkiego typu, ale ten jednak uwielbiam... i nie wiem czy to przez całą tą anarchię, chaos i odrealnienie... a może przez to, że jest on w brytyjskim stylu...
Na pewno duży wpływ że pokochałam ten film miała też piosenka w wykonaniu Girls Aloud :D

Dame_Simbai

Ja uwielbiam ten film, już któryś raz oglądam i mi się nie nudzi :)

ocenił(a) film na 10
fantometka

Mnie też nie. Ten film jest dla mnie jedną z nieśmiertelnych ikon :D I nie ważne jak odrealniony jest :) ważniejsze, że śmieszy mnie do łez :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones