PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1479}

Dziewczyny z drużyny

Bring It On
6,1 28 906
ocen
6,1 10 1 28906
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyny z drużyny
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny

Jedyne co przykuwalo uwage do ekranu to uklady cheerleaderek poza tym film pusty nie niesie zadnej tresci kiczowate i schematyczne zakonczenie. Happy end happy endem ale strasznie wymuszony i zrobiony na sile. Zero humoru marnotrawstwo czasu. Odradzam. Sa o wiele lepsze komedie a tego filmu nawet nie mozna tak nazwac!

Froda007

po 1 to nie jest komedia romantyczna ale to szczegół

użytkownik usunięty
Froda007

a po drugie jak mówi tytuł to film o cheerlederkach więc co chcesz więc oprócz układów tanecznych.... mnie tam sie podobał ;) bo sama byłam cheerledarką ;)nie mie miał takiego happy endu bo w końcu byki przegrały....

ocenił(a) film na 3
Froda007

zgadzam sie, ze filmik pusty i tak właściwie bez ładu i składu. No może muzyka jest w miarę dobra i układy taneczne, ale przecież nie to w filmie jest najważniejsze

ocenił(a) film na 7
kondukczyn

hahaha a jakie może być przesłanie w filmie o cheerleaderkach... Właśnie to co się miało liczyć w tym filmie, to muzyka, układy taneczne i ładne dziewczyny. I to było. Film nie najwyższych lotów ale myślę, że reżyser uzyskał to, co chciał i zamierzał. Do przełknięcia ale 2 i 3 część znacznie lepsze.
Pozdro

arieska

No właśnie, ja to oglądnąłem bo słyszałem, że cheerleader'ki, to wysportowane, jędrne, o figurze fitness dziewcznyny i tylko to chciałem zobaczyć ;)..i co..rozczarowałem się :D

ocenił(a) film na 7
rhotax

rozumiem, szczególnie główna bohaterka nie miała oczekiwanej, z racji, że jest cheerleaderką, jędrnej figury. W 2 i 3 częśći dziewczyny wyglądają już jak należy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones