film

Dziki cel

Wild Target
2010
1h 38m
6,8 17 206
ocen
6,8 10 1 17206
Najemnik próbuje przejść na emeryturę, ale piękna złodziejka krzyżuje mu plany. więcej mniej
Dziki cel zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Victor Maynard (Bill Nighy) jest samotnie pracującym mordercą w średnim wieku, który mimo niezrównanej reputacji perfekcyjnego zabójcy, nadal mieszka razem ze swoją przerażającą matką (Eileen Atkins). Jego zawodowa rutyna zostaje przerwana, gdy przyciąga uwagę jednej z osób, które miał zabić - Rose (Emily Blunt). Victor niespodziewanieVictor Maynard (Bill Nighy) jest samotnie pracującym mordercą w średnim wieku, który mimo niezrównanej reputacji perfekcyjnego zabójcy, nadal mieszka razem ze swoją przerażającą matką (Eileen Atkins). Jego zawodowa rutyna zostaje przerwana, gdy przyciąga uwagę jednej z osób, które miał zabić - Rose (Emily Blunt). Victor niespodziewanie zmienia jej życie oraz przez przypadek wciąga w sprawę młodego chłopaka, Tony'ego (Rupert Grint). Sądząc, że Victor jest prywatnym detektywem, jego nowi towarzysze podróżują razem z nim, podczas gdy on próbuje udaremnić mordercze plany swojego niezadowolonego klienta (Rupert Everett).

boxoffice
$3 453 043 na świecie
$108 589 w USA
$3 344 454 poza USA
budżet
$8 000 000
studio
Cinema Four / CinemaNX / Entertainment Film Distributors (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Wild Target
inne tytuły
Kiedy Victor strzela do człowieka którego miał zabić na zlecenie, można usłyszeć i zobaczyć osłonki powłoki wychodzące z broni zanim dźwięk strzału jest słyszalny.
Zdjęcia do filmu są kręcone na Isle of Man oraz w Londynie w Wielkiej Brytanii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zobaczyć można ale nie jest to jakieś arcydzieło typowy średniak z lepszymi i gorszymi momentami ale bez wątpienia jedno jest w tym filmie ponad przeciętność to Emily Blunt piękna, powabna i sexowna, przede wszystkim dla niej warto zobaczyć ten film:)

Jak dla mnie to ani komedia ani dramat ani też sensacja taka....wydmuszka. Mnie się nie podobało. Daję 4 na 10 (a daję 4 za "mamuśkę").

Emily wyglądała tutaj cudownie! A do tego świetna rola Billa Nighy

W roli oszustki - Emily prezentuje się doskonale. Dobrze było popatrzeć na tę Angielkę w jej naturalnym środowisku - bo znana jest ona głównie z amerykańskich superprodukcji, a przecież jest 100% Brytyjką urodzoną w Londynie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones