Film

Wild Target

2010 1 godz. 38 min.
6,8 16 278
ocen
6,8 10 1 16278
4 996
chce zobaczyć
{"id":"483335","linkUrl":"/film/Dziki+cel-2010-483335","alt":"Dziki cel","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/33/35/483335/7533447.2.jpg"}
Najemnik próbuje przejść na emeryturę, ale piękna złodziejka krzyżuje mu plany.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Victor Maynard (Bill Nighy) jest samotnie pracującym mordercą w średnim wieku, który mimo niezrównanej reputacji perfekcyjnego zabójcy, nadal mieszka razem ze swoją przerażającą matką (Eileen Atkins). Jego zawodowa rutyna zostaje przerwana, gdy przyciąga uwagę jednej z osób, które miał zabić - Rose (Emily Blunt). Victor niespodziewanieVictor Maynard (Bill Nighy) jest samotnie pracującym mordercą w średnim wieku, który mimo niezrównanej reputacji perfekcyjnego zabójcy, nadal mieszka razem ze swoją przerażającą matką (Eileen Atkins). Jego zawodowa rutyna zostaje przerwana, gdy przyciąga uwagę jednej z osób, które miał zabić - Rose (Emily Blunt). Victor niespodziewanie zmienia jej życie oraz przez przypadek wciąga w sprawę młodego chłopaka, Tony'ego (Rupert Grint). Sądząc, że Victor jest prywatnym detektywem, jego nowi towarzysze podróżują razem z nim, podczas gdy on próbuje udaremnić mordercze plany swojego niezadowolonego klienta (Rupert Everett).

boxoffice
$3 453 043 na świecie
$108 589 w USA
$3 344 454 poza USA
budżet
$8 000 000
studio
Cinema Four / CinemaNX / Entertainment Film Distributors (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Petits meurtres à l'anglaise Francja
Petits meurtres à l'Anglaise Luksemburg
Więcej...
Kiedy Victor strzela do człowieka którego miał zabić na zlecenie, można usłyszeć i zobaczyć osłonki powłoki wychodzące z broni zanim dźwięk strzału jest słyszalny.
Zdjęcia do filmu są kręcone na Isle of Man oraz w Londynie w Wielkiej Brytanii.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jednego tylko nie rozumiem

  Faraon_5

  Dlaczego ona pytała każdego faceta "ile ważysz" ?

 • Niesamowita Emily Blunt

  civilpl

  W roli oszustki - Emily prezentuje się doskonale. Dobrze było popatrzeć na tę Angielkę w jej naturalnym środowisku - bo znana jest ona głównie z amerykańskich superprodukcji, a przecież jest 100% Brytyjką urodzoną w Londynie.

 • Przefajny film z humorem i akcją! Jeden z moich ulubionych

  Justi_Lubin ocenił(a) film na 10

  Emily wyglądała tutaj cudownie! A do tego świetna rola Billa Nighy

  24
  • Lekki, łatwy i z dystansem...

   Malak_Al_Rahim ocenił(a) film na 8

   Bill zagrał doskonale, nawet rudy z Pottera wypadł zabawnie. Dobry brytyjski humor. Film bez zadęcia - lekko sunący po falach humoru. Ale jak ktoś potrzebuje: 1. tortów na twarz i upadków na skórce banana będzie marudził że nie rozumie. Cóż jednym dobra wódka innym woda brzozowa ;-))).

  • Zwrot jedwabnej chusteczki, przecudny...

   mumia ocenił(a) film na 8

   :)