PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1084}

Dzikość serca

Wild at Heart
7,6 63 972
oceny
7,6 10 1 63972
7,5 34
oceny krytyków
Dzikość serca
powrót do forum filmu Dzikość serca

wielkie wrazenie..... oklaski, oklaski i jeszcze raz oklaski dla tworcow.... i to zarowno dla Lyncha, jak i dla Cage'a, Dern i Dafoe... niezrownane kreacje aktorskie, niesamowita rezyseria, nietuzinkowa fabula ( i szczypta erotyzmu) daje piorunujacy efekt... jeszcze raz oklaski, oklaski, oklaski..... :))

ocenił(a) film na 1
pijana

Równie dobrze mógłby sobie założyć na głowę kosz na śmieci i podać taką samą tandetną definicję. Dern była równie erotyczna jak para kaloszy, a Cage wyjątkowo obrzydliwy. Sam pomysł filmu nie jest zły tylko para bohaterów psuje cały urok. Pseudoaktorzy!

ocenił(a) film na 10
oliviaaa

Ale najważniejsze że "prawdziwi aktyorzy " zagrali w Candymen-ie...he he.Wyrazy ubolewania z powodu Twoich ulubionych...."Dzikość serca" to klasyk którego trzeba poczuć ale do tego potrzeba odrobiny indywidualności której nie każdemu jest dane posmakować...Pozdrówka dla Pijanej!

ocenił(a) film na 1
cichy00

Wyrazy ubolewania dla twojej nieznajomości słownika ortograficznego,świetna wizytówka znawco kina.Ciebie pewnie kręcą tacy aktorzy jak kłoda dern i superbohater cage.Zawsze mnie zastanawiało co za debil z tego mięczaka robi herosa w filmach.O i zapomniałabym o Amelii, pewnie dziewczyna twoich marzeń.I nie pisz mi o prawdziwych aktorach.W Candymanie aktorzy, których wyśmiewasz potrafili stworzyć klimat.Jeśli go nie czujesz szczerze współczuję.Ale nie będę sie czepiać prawdziwego faceta i znawcy,który pewnie wylał morze łez na Amelii.Rewelacyjny znawca kina...

ocenił(a) film na 1
cichy00

Ps."Nie dane posmakować każdemu"-hahaha.Aż się boję pomyśleć co smakujesz na codzień...

ocenił(a) film na 1
oliviaaa

I tak będę ciekawa.Jaka jest Twoja ulubiona postać-panie wszystkowiedzący z serialu "Drew Carey Show", bo może mam szansę Cię polubić?"?

ocenił(a) film na 10
oliviaaa

Witam Cię!No to zaczynamy:z ortografia rzeczywiscie mam problemy.Usprawiedliwic moge sie tylko tym ze dosyc dawno zakończyła się moja edukacja a na ksiazki mało mam czasu.Kiedys nie robiłem błedów bo czytałem dużo i co trudniejsze wyrazy pisałem automatycznie.Nawet za bardzo nie wiem gdzie popełniłem bład w mojej wypowiedzi?-oswiecisz mnie?Nie mam czegos takiego jak ulubiona postać ale z ostatnich filmów to mógłby byc bohater"sexy beast".Sprawdż ten film jesli mozesz i chetnie z Toba porozmawiam.Mam propozycję:podaj mi tytuł filmu który Cie zachwyca a którego nie widziałem to postaram sie go obejrzeć ale pod warunkiem ze Ty zobaczysz"sexy beast".Po tych meczących seansach bedziemy mogli sympatyczniej wysmiać nasze gusta.ok?Zauważyłem że nerwowa jesteś?Nie bedę moze delikatny ale czyżby..... Pozdrówka Nerwusie!Jeszcze jedno:mozesz podac mi swojego SUPERBOHATERA?

ocenił(a) film na 10
cichy00

Dziewczyna marzeń z filmu?-Malena jesli cos Ci to mówi...

ocenił(a) film na 10
cichy00

Aha-"Od zmierzchu do switu" w Twych ulubionych i wypowiadasz się na temat "Dzikosci serca"....Nie załamuj mnie....

ocenił(a) film na 1
cichy00

Nie przekonasz mnie mój drogi do tego filmu.Nie zrobił na mnie wrażenia,może okazałabym mu więcej tolerancji, gdyby rzeczywiście główne role zagrał ktoś inny i inaczej.Maleny nie oglądałam ale tam chyba grała Bellucci.Fajna ale ze względów oczywistych wolę jej męża;)

ocenił(a) film na 1
oliviaaa

Filmy Tarantino bardzo lubię, choć Kill Bill nie zrobił na mnie większego wrażenia.Nerwus ponawia pytanie: kogo najbardziej lubisz w Drew Carey Show?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
oliviaaa

1-gdzie zrobiłem błąd ortograficzny w pierwszej wypowiedz 2-kogo lubię?-lubie rodzaj humoru a nie bohatera ale jakbym musiał na kogos wskazać to główny bohater a nastepnie jego debilni koleszkowie. 3-O Tarantino-tez lubie jego filmy ale z "Od zmierzchu..." to przesadził.Do kogo ,przepraszam,jest adresowany ten film????????No bo do mnie napewno nie!Zobaczyłem tylko te jego cześć w której nie było wampirów a reszte przewinałem na podgladzie.Po filmie poczułem ze ktos mnie okradł z kasy.Pozdrawiam a przy okazji jak chcesz pogadac to wpadnij do mnie bo po co tu zasmiecać stronke o "Dzikosci.."

ocenił(a) film na 10
pijana

Sam film jest genialny, jeden z moich ulubionych, dla mnie wrecz kultowy. Rola Cage byla naprawde swietna, jedna z lepszych jakie widzialem w ogole. Ale Laura Dern..... Przede wszystkim brakuje jej seksapilu, ktory byl do tej roli potrzebny:D. Warsztatowo nie bylo najgorzej, ale wydawala mi sie troche zbyt infantylna. Coz, kolesie od obsady mogli postarac sie lepiej:D. Ale to nie zmienia faktu, ze "Dzikosc serca" to naprawde swietny film!

ocenił(a) film na 10
zedisdeadbaby

pierwotnie jej rolę miała grać Daryl Hannah! Ale Laura też ma swój urok-myśle, że Lynchowi chodziło właśnie o taką nieapetyczną bohaterkę

ocenił(a) film na 9
pijana

"Co jest pedały?!... Bardzo przepraszam, że nazwałem panów homoseksualistami." :-)
https://www.youtube.com/watch?v=_0sJwdgB2Q8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones