PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685080}

Dziwak

Creep
5,9 16 040
ocen
5,9 10 1 16040
6,4 18
ocen krytyków
Dziwak
powrót do forum filmu Dziwak

Jeden z lepszych filmów, jakie przyszło mi obejrzeć ostatnimi czasy. Jego największymi zaletami jest wysoka realność zdarzeń, niepokój, który czułam od samego początku do końca i specyficzny nastrój. Cały czas zastanawiałam się dlaczego Aaron jest takim naiwnym mężczyzną- ja, nie znając osoby, za żadne skarby nie pojechałabym w jakieś leśne ostępy pod pretekstem zarobienia łatwej kasy, bo tylko trzeba kogoś sfilmować. Skąd mam wiedzieć, że dana osoba nie jest mordercą albo nie uśpi mnie i nie pokroi, żeby oddać moje narządy na czarnym rynku? Zastanawiała mnie także postać Angeli, brak reakcji ze strony policji etc. Film wyszedł naprawdę poprawnie, pomimo tych zastrzeżeń nie był on zły, a wręcz przeciwnie, dawał nam do myślenia. Na zachwyt zasługuje też świetna gra Josefa, który genialnie odtworzył tytułowego dziwaka. Film całościowo wyszedł naprawdę solidnie, nie można mieć większych zastrzeżeń- gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones