PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1215}

E.T.

E.T. the Extra-Terrestrial
7,1 136 340
ocen
7,1 10 1 136340
7,6 30
ocen krytyków
E.T.
powrót do forum filmu E.T.

Dystrybutor wersji z dubbingiem tak wykastrował ten film, że aż żal oglądać. Głos matki Elliota jeszcze zniosę ale jego samego, to niestety.... Ogólnie film jest jednym z najlepszych dzieł Spielberga. Pierwszy raz oglądałem E.T. w wieku może 7 lat na początku lat 90tych, wywarł na mnie bardzo duże wrażenie, które po ostatniej "rewitalizacji" gdzieś zniknęło.

ocenił(a) film na 8
FilmwebNET

Głos matki był okropny, brzmiał jak nastolatki, a nie dorosłej kobiety, reszta ujdzie. Dubbing na poczatku śmieszy, ale później się nie zwraca na niego kompletnie uwagi

ocenił(a) film na 6
FilmwebNET

Potwierdzam- dubbing masakra, kompletny niewypał...

ocenił(a) film na 7
FilmwebNET

Na Blu ray jest tylko polski lektor i napisy. Chyba zrozumieli błąd

ocenił(a) film na 10
xksior

Na pudełku blu-ray jest informacja że jest lektor 5.1 a w praktyce tez jest dubbing...

FilmwebNET

dubbingi są chyba dla pedałów

ocenił(a) film na 9
FilmwebNET

Dubbing kastruje każdy film - ja często używam sformułowania "dubbing gwałci film" a ogólnie film traci nawet do 70% swoich walorów przez dubbing. Podobne zdanie mam o lektorze ale w wyjątkowych sytuacjach zdarza się czasami że muszę obejrzeć z lektorem - z dubbingiem nigdy chyba że są to filmy animowane przeznaczone dla najmłodszych widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones