PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1018}
7,4 43 205
ocen
7,4 10 1 43205
7,5 27
ocen krytyków
Easy Rider
powrót do forum filmu Easy Rider

dziwny

ocenił(a) film na 8

dziwny byl ten film . niby wszystko normalnie jak te metale pily i jezdzily na motorach , a
potem ich jakis facet zabil i nie wiadomo o co chodzi ;c

ocenił(a) film na 10
kapodaster

Dokładnie wiadomo o co chodzi, Powiedział to Jack Nicholson w jednej ze scen ,,Ludzie nie boją się was. Ludzie boją się tego co sobą reprezentujecie. Boją się prawdziwej wolności". Poczytaj sobie o ruchu hipisowskim i Odnieś to zaangażowania USA w konflikty zbrojne, a Zrozumiesz dlaczego dwaj główni bohaterowie musieli zginąć, tym bardziej że poruszali się po terenach Luizjany i Teksasu gdzie większość stanowią Rednecks, co nie zmieniło się do dzisiaj.

ocenił(a) film na 8
kapodaster

Zakończenie jest zrozumiałe, psychol chciał postrzelać...

ocenił(a) film na 8
nakati_snake

ja dalej nierozumie kurna mietek ; c fajne motocykle mieli i palili towarek, trawwwkee ; d (dla niekumiatych marichuana heh ;d) , ale gdzie oni w ogule jechali i tak dalej to nie wiem ; cc




ocenił(a) film na 8
kapodaster

Wybrali się w podróż krajoznawczą z Los Angeles do Nowego Orleanu, jeśli to cie satysfakcjonuje.

ocenił(a) film na 9
nakati_snake

Filmweb ma chyba najbardziej podatnych na prowokacje i trollowanie społeczność (nie licząc portali z niepoważnymi dyskusjami jak Onet albo WP). Ludzie, przecież to troll, nie zwracajcie uwagi.

ocenił(a) film na 7
kapodaster

Pal więcej ' kumiaty' to na pewno będziesz rozumiał wszystko :D :D

kapodaster

jak mozna podaczakonczenie filmu w komentarzach?? ludzie zacznijcie myslec, bo jak tak bedziemy robic to w tym kraju na pewno nie bedzie lepiej!

ocenił(a) film na 9
Metal_up_Your_Ass

Trolling is a art... ta? ;>

MoDEddie

w moim przypadku raczej nie, ale czasami trzeba

kapodaster

a może tak bez spoilerów na samym początku, co?!

ocenił(a) film na 8
MSZ85

bez czego ?! oco chodzi?

kapodaster

Chodzi o to, że w swoim komentarzu napisałeś co się stanie w filmie, a nie pomyślałeś, że nie wszyscy jeszcze ten film widzieli?? To jest właśnie SPOILER i następnym razem uprzedź w temacie o tym z łaski swojej...

ocenił(a) film na 8
MSZ85

coo? przeciez to stary film, kazdy juz to chyba widzial ; ////

kapodaster

no właśnie nie... choćby ja... a teraz oglądając go będę czekał, aż ich ktoś zabije, dzięki...

kapodaster

Prowokacje wprawdzie bardzo dobre, ale nie wiem jakim idiotą trzeba być żeby się w nich nie zorientować :D
Pozdrawiam kolegę trolla po fachu.

ocenił(a) film na 8
Vaylander

dziękuję za uznanie ; )

ocenił(a) film na 7
kapodaster

Dziękujesz? To co najwyżej żałosne.

kapodaster

''niby wszystko normalnie jak te metale pily i jezdzily''

jakie znowu metale... Nawet jeśli ten tekst to prowokacja słowo ''metal'' tu nie pasuje bo taka subkultura wtedy nie istniała.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

metal , nie metal, co za ruznica , to i tak juz dinozaury i kogo to obchodzi heh :DD

kapodaster

Szkoda, że minęły czasy kiedy forum rzeczywiście służyło do sensownych dyskusji. Wystawiłeś wysoką ocenę, a piszesz głupoty. Nie wiem czy to zamierzone dla bezsensownej prowokacji, ale jeśli chciałeś być śmieszny lub intrygujący to mówię Ci szczerze, że nie wyszło.

ocenił(a) film na 8
KLAssurbanipal

chciałem być wku*wiający, a to akurat wyszło idealnie ; )

ocenił(a) film na 9
kapodaster

może tak bez spoilerów szmaciarzu ? niektórzy ludzi nie widzieli tego filmu i teraz im wszystko popsułeś imbecylu

ocenił(a) film na 8
kapodaster

Film jest jak najbardziej prawdziwy do dziś. Czy ktoś z Was , ludzi słuchającej hard rocka, metalu, czy różniących się w jakiś sposób od innych nie spotkała kiedyś sytuacja podobna do tej np. w barze? Ludzie do dziś nie tolerują postaw różniących się od ogółu, mających też swoje marzenia. Czasami nic nie robiąc możesz usłyszeć np. w parku "Wy$%rdalaj stąd , idź ogól tą głowę" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones