PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 146
ocen
6,6 10 1 33146
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

9/10

ocenił(a) film na 9

Bardzo interesujacy thiller z zaskakującym zakończeniem.Dobrze ze COŚ takiego "nakrecili", bo taki przypadek mógłby spotkać każdego w realu.
Polecam ten film.

ocenił(a) film na 7
barzaw

Zgadzam się, mi również film bardzo się podobał . Chociaż, jeżeli mam być szczera to na początku myślałam, że będzie to następny średniak, którego nie warto oglądać.Myliłam się :) Było kilka scen ,których sensu do końca nie rozumiałam,ale ogólnie film oceniam na dobry.(np. scena ,w której dziewczyna zamiast uciekać, stoi i patrzy na te wszystkie tortury, a następnie dzwoni,zupełnie nie rozumiem dlaczego,może coś mi umknęło). Film jest bardzo krwisty i brutalny, lecz w jaki inny sposób przekazać taki splot wydarzeń. Niestety, takie sytuacje rzadko bo rzadko,ale zdarzają się na prawdę.Długo nie oglądałam filmu,który tak jak Eden Lake trzymałby w napięciu.

ocenił(a) film na 9
barzaw

"Zaskakujące zakończenie" dobrze powiedziane ;) ostatnio oglądałem dużo filmów z hapy endem, a tu ? Miłe zaskoczenie. Takie zakończenie jest o wiele lepsze niż jeżeliby główna bohaterka przeżyłaby i wyjechała z tej miejscowości. Film znakomity. Ocena 6.7 zdecydowanie za niska. Minimum : 7.0 POLECAM !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones