PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 146
ocen
6,6 10 1 33146
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

Coś podobnego

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś może coś polecić a'la Eden Lake? Coś dobrego.

nikram20

podobne są zapisy nocnego monitoringu z Bristolu.Pozdro.

ocenił(a) film na 9
schfyo

podaj dokładny tytuł tego filmu

schfyo

z mocniejszych thrillerow moge ci polecic 'Bez litosci'' pewnie nie jest podobny do eden lake ale znajdzieszk tam kilka scen ciezkich do przelkmiecia. Trzyma w napieciu.

ocenił(a) film na 7
nikram20

funny game

ocenił(a) film na 10
agnieszka_s_fw

"Funny game" podobny do edenlake? Ratunku..

ocenił(a) film na 9
edenlakee

podobny gatunkowo jest

ocenił(a) film na 8
nikram20

polecam Ils- Oni.

nikram20

Tak. "Straw Dogs", czyli - Nędzne Psy z Dustinem Hoffmanem i Susan George. "Eden Lake" jest wręcz parafrazą tego filmu ...

http://www.filmweb.pl/film/N%C4%99dzne+psy-1971-9819

ocenił(a) film na 4
nikram20

Wzgórza mają oczy :-)

michalo6

najgorszy film jaki widziałam - nie polecam.

ocenił(a) film na 8
bezxnazwy97

funny game owszem jest podobne :) ale nie aż tak brutalne

ocenił(a) film na 8
marcinsss89

"Wszyscy kochają Mandy Lane" . Bardzo podobne :)

ocenił(a) film na 8
kuken345

nieeee całkiem co innego

ocenił(a) film na 8
marcinsss89

W jakimś stopniu dostrzegłem podobieństwo. Nawet jeśli chodzi tylko o budowanie napięcia, czy ogólne wrażenie. Funny Games było znacznie słabsze niż te dwa wymienione. Też tak sądzisz?

ocenił(a) film na 8
kuken345

funny games mnie wkurzała ta bezradność tej pary że nic nie zrobili , a mandy lane to zwykły slasher z moją ulubiona aktorką :P

ocenił(a) film na 8
nikram20

Obejż sobie ,Girl Next Door , The z 2007 roku Nie pożałujesz że obejrzałeś . I z pewnością Polubisz Ta starą " Nazistke " , Oglądałem ten film 4 lata temu i do teraz go dobrze wspominam Coś pięknego :) Polecam wszystkim .

ocenił(a) film na 8
m_kali24

Ad. Polecam również : American Crime 2007 ,

ocenił(a) film na 6
nikram20

kilkadziesiąt podobnych filmów ,lata 80 i 90 taki temat był modny poszperaj ,albo zapraszam na forum

nikram20

Ja też polecam Ils- Oni. i Strangers, The - Nieznajomi :)

ocenił(a) film na 6
nira_89

Motel, aka Vacancy. Może nie koniecznie bardzo podobny, ale jest para i są psychopaci ; ]

nikram20

http://www.filmweb.pl/film/Tranzyt-2012-596784 Dobry, jeśli chodzi o kino tego gatunku, choć nota na fw nie powala. Bardzo podobny schematem, i również jest w nim ukazana bezradność w sytuacjach krytycznych.
Zapewne większości z nas nie przydarzy się nigdy taka sytuacja, ale film uczy pokory do swojego poczucia pewności siebie.

ocenił(a) film na 9
henrycze

Ja polecam ,,pluje na twój grób' -i spit on your grave

szaibot

Ja też !

ocenił(a) film na 5
ministerfinansow

Podpisuje się! Po plakacie "Eden Lake" myślałem, że to będzie podróbka "Spit on your grave".

nikram20

a ten widziałeś nie jest podobny ale można zobaczyć http://www.filmweb.pl/Droga.Bez.Powrotu nie wiem jak pozostałe 3 części ale ta jest ok.

rabinomik

Pluję na twój grób jest bardzo podobny.

nikram20

Eden Lake jeszcze nie widziałem :D, ale po trailerze wnoszę, że to coś podobnego do "The Last House on the Left", klasyk rape&revenge z '72 o świetnym klimacie w reżyserii Wesa Cravena (remake z 2009 też dobry).
PS. Mam słabość do tej blondynki po obejrzeniu jej w "Smak życia 2"

nikram20

Ostatni dom po lewej, Teksańskie masakry i wszystkie piątki trzynastego. Zamiast głupich dzieciaków kto inny ale schemat do bólu ten sam.

ocenił(a) film na 7
impaler1

podajecie jak zwykle slashery albo znane filmy z gatunku. One w ogóle nie są podobne do Eden Lake poza schematem "ofiary i myśliwego"

katedra

a Ostatni Dom po Lewej??

ocenił(a) film na 7
impaler1

Może niektórym chodzi o motyw kobiety, która w wyniku sytuacji w jakiej się znalazła jest gotowa zabić, mimo iż dzień wcześniej uczyła wyliczanki małe dzieci w przedszkolu. Teraz musi "duże dzieci" zabić w obronie własnej, w obronie ukochanego
A może ludziom chodzi po prostu o sceny z torturami, nie wiem nie precyzują

nikram20

Bez litości (2010) - I Spit on Your Grave.

ocenił(a) film na 9
nikram20

Hmmm stanowczo "Krwawy trop" polecam ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
nikram20

musisz zobaczyć Funny games U.S. i Ostatni dom po lewej.

nikram20

Manhunt (polowanie) 2008

Asylynn

Martyrs. Skazani na strach.

ocenił(a) film na 5
Asylynn

Błagam..
Eden Lake, a Martyrs.
Może od razu Eden Lake, a jakikolwiek film grozy?


Gdzie konkretny związek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones