PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 146
ocen
6,6 10 1 33146
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

FILM GROZY!

ocenił(a) film na 8

Film straszny, okrutny i brutalny. I chociaż samemu myślałem że mam mocne nerwy to na tym filmie zacząłem w pewnym momencie wymiękać-chciałem aby tyn młodym gówniarzom ktoś w końcu spuścił solidny w......dol! a tu takie zakończenie :(. W ogólnym odbiorze film ma masę logicznych błędów ale ogląda się go w tak dużym napięciu że później nie da się zasnąć tylko się o tym myśli. Za efekt bezradności i niepokoju ocena 8/10.

ocenił(a) film na 8
Lukotoni

Film mi się bardzo podobał. Wstrząsający i kontrowersyjny. Lubię taką produkcję.
Do najodważniejszych nie należę ale jakbym zobaczył, że przywiązali mi kogoś bliskiego do drzewa i dźgają to chyba bym tym małych skr....synów porozrywał gołymi rękami. Ta kobieta nawet nie krzyknęła, żeby odciągnąć sadystów od tortur.

ocenił(a) film na 8
Lisowczyk

Tych małych sku.......w powinna spotkać kara, a nie takie zakończeni- totalna porażka. Byłem wściekły jak ten film się skończył!!!

ocenił(a) film na 8
Lukotoni

Dokładnie miałem tak samo. W ogóle po obejrzeniu filmu przez jakiś czas nie mogłem o nim przestać myśleć..

ocenił(a) film na 8
Dareckii

Dokładnie :) ja np. nie potrafiłem zasnąć....

ocenił(a) film na 6
Lukotoni

skończył by się jak masa innych filmów ..a tak zakończenie wbija w fotel ... i podnosi ocenę filmu ....życie to nie bajka i czasem zakończenie jest tragiczne sam film 6/10

armarange

Takie zakończenie jest o wiele właściwsze, z punktu widzenia socjologicznego, niż happy end.
Gdyby zło zostało ukarane - społeczeństwo (widzowie) poszliby spokojnie, zadowoleni spać. W tym jednak przypadku, zostaje coś więcej w człowieku. Podświadoma potrzeba wzmocnienia ochrony, czujności i świadomość potrzeby odpowiedniego wychowania itd.
Teoretycznie, film może rodzić jakiś pozytywny skutek, choćby śladowy.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Taki był cel tego filmu, pokazać co młodzież może zrobić przez brak odpowiedniego wychowania oraz jak lider może sprawić że reszta grupy nawet się mu nie sprzeciwi. Może gdyby rodzicami nie byli prości ludzie z jakiejś zapchajdziury na końcu Anglii, główna bohaterka by przeżyła na końcu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones