PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444400}
6,6 33 145
ocen
6,6 10 1 33145
6,5 8
ocen krytyków
Eden Lake
powrót do forum filmu Eden Lake

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Pamiętam jak sięgałem po ten film ocena ledwie 5 z hakiem, zerkam dzisiaj a tu prawie 7. Cieszy mnie to że film został
w końcu doceniony, kiedy chciałem go obejrzeć motały mną wątpliwości, dopiero po seansie zrozumiałem jak ten film
jest dobry, polecam tym którzy jeszcze go nie zgłębili. Pozdro.

użytkownik usunięty
korat

Nie jest zły, ale jak to film mnóstwo w nim niedociągnięć. Musi się coś dziać. Mnie przeraża każda scena na temat dręczenia zwierząt. Gdyby jakaś niesamowita siła (jak jesteś katolikiem czyt. Bóg) mogła sprawić aby zwierzęta były nietykalne to na pewno wielu ludziom na tym świecie żyłoby się wygodniej i spokojniej (np. mi). Poza tym czy ktoś z Was się kiedyś zastanawiał jak to jest się palić żywcem? Próbował się ktoś wczuć? To chyba najgorsza ze sposobów umierania... Brak mi słów. Nie wiem jak to opisać. Już nawet nie próbuję. Tylko płaczę...

korat

Zaraz po obejrzeniu tego filmu dałam 4 i chciałam jak najszybciej o nim zapomnieć, ale jakoś się nie dało. I tak co jakiś czas podwyższam ocenę. Może inni też tak robią:)

ocenił(a) film na 7
alien_2

Co stanie się - gdy dobijesz do 10? Usuniesz konto? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones