PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 906
ocen
7,8 10 1 508906
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

koniec ;p

ocenił(a) film na 8

Co sądzicie o zakończeniu ? Kiedy Oni się spotykają na tym chodniku, ja uważam, że zakończenia
zepsuło film ... -,-

ocenił(a) film na 7
xOxOxOxOx

Jak dla mnie najlepiej, gdyby zakończeniem była ta opowieść lekarza, że to wszystko było tylko przywidzeniem. Zarówno to zakończenie jak i te alternatywne zakończenia, które nakręcili są dla mnie gorsze.

ocenił(a) film na 8
Krakau

Wszystko byle by nie to jakie jest :)

ocenił(a) film na 7
xOxOxOxOx

Naprawdę uważasz to zakończenie, w którym główny bohater cofa się do swojego życia płodowego i popełnia samobójstwo za lepsze? ;)

ocenił(a) film na 8
Krakau

Zależy jakby je przekazał reżyser filmu na ekranie. Teraz trudno jest oceniać i sobie samemu wyobrażać takie zakończenie o jakim Ty mówisz , jestem jednak pewna, że to które jest psuje całokształt. Zero jakiegokolwiek uczucia spotykają się odwracają idą i tyle... żyją szczęśliwie dalej jak gdyby nigdy nic, a przecież to nie było "nic". Zawiodło mnie to zakończenie, i gdyby je pominąć byłoby całkiem pozytywnie ;] jednak to o "popełnianiu samobójstwa" o którym Ty wspominasz zapewne równałoby się z tym które teraz jest :

ocenił(a) film na 7
xOxOxOxOx

http://www.youtube.com/watch?v=OqKWxAmOLaM Można zobaczyć jak reżyser by pokazał :)

ocenił(a) film na 9
Krakau

to zakończenie jest z wersji reżyserskiej, mam ten film i jest 10 minut dłuższy od wersji kinowej ;)

Krakau

mało oryginalnie.

ocenił(a) film na 10
xOxOxOxOx

wręcz przeciwnie, uważam, że właśnie ono ugruntowało psychologiczną głębię filmu -,-

ocenił(a) film na 8
Kadente

To dobrze, że Tb się podobało ;p

ocenił(a) film na 9
Kadente

Uważam tak samo. O to chodziło, zakończenie właśnie takie miało być.

użytkownik usunięty
xOxOxOxOx

Ależ skąd... wybrał życie bez niej by uratować jej życie. Teraz zorientował się, że ona żyje i ma się dobrze, ale dla pewności postanowił nie próbować tego ponownie.

ocenił(a) film na 8
xOxOxOxOx

jest jeszcze takie ... http://www.youtube.com/watch?v=o-59ioFcgrk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones