PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 130 158
ocen
7,5 10 1 130158
8,3 31
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

To ma być straszne ?!
Obejrzyjcie sobie REC to dopiero jest straszne.

Dangeris

Tutaj też przylazłeś? Ogarnij się z tym trolowaniem...

ocenił(a) film na 5
LadyMusic

Jesteś dziewczyną, więc mam pytanie. W filmie jest taka scena jak Regan sika strumieniem pionowo na dywan. Czy to jest możliwe?

qqryqu

Dziwne pytanie :D Poważnie, nie wiem co mam odpowiedzieć... Ale, biorąc pod uwagę to, co wyniosłam ze szkoły, nie powinno być to niemożliwe, acz ręki sobie nie dam uciąć :)

ocenił(a) film na 5
LadyMusic

Ale odpowiedziałaś, chwała za to:) W sumie to nieistotne dla fabuły,ale nie wiem czy ta scena miała mnie przestraszyć, czy rozśmieszyć.Szkoda, że jeszcze bąka nie puściła:)

ocenił(a) film na 9
qqryqu

Tez się w kilku momentach śmiałam ;XX mimowolnie w sumie, ale jednak ;XX

PS: ej Wam też migają takie.... jakby to ująć.... czerwonookie skuxwiele? Bo nie wiem czy to tak jest, czyyy to ja świruję

ocenił(a) film na 5
mokfa

Migają? Chodzi o przywidzenia , które miała Regan? No to jakieś demony miały być.

użytkownik usunięty
mokfa

Nie, nie świrujesz. Faktycznie w tym filmie jest przekaz podprogowy z tą "właściwą" facjatą demona. Wpisz sobie w google grafika Pazuzu i Ci ta morda wyskoczy. ;) Ostrzegam! Jest bardziej przerażająca od twarzy opętanej.

ocenił(a) film na 10
qqryqu

Widocznie jest to możliwe pod warunkiem że jest się opętaną osobą:)

ocenił(a) film na 9
Dangeris

Let me say it: TO FILM STAREJ DATY. Nie ma w nim żadnych "potworków-stworków", jedynie klimat. Wg mnie sam diabeł (jako postać) nie przeraża. Niepokój budzi wyłącznie jego obecność. A RECa nie obejrzę, bo to nie moje kino. Czołem.

dinos7

Dangeris troll, ale "REC" wart polecenia ;)

ocenił(a) film na 3
Dangeris

a ja też uważam, że to nie jest film dla osób z mojego pokolenia, którym podobały się Egzorcyzmy Emily Rose, Rytuał czy Unborn. Nie zamierzam się spierać z fanami filmu, że nie jest dobry, po prostu nie sądzę by przypadł do gustu fanom współczesnych horrorów. Ja się wynudziłam.

ocenił(a) film na 9
Dangeris

REC nie jest straszny, ale przyjemny horror, polecam.
A do Egzorcysty zawsze chętnie wracam, jak dla mnie lokuje się w czołówce najlepszych filmów grozy.

Dangeris

Inne czasy inna technologia inne poglądy ... Wtedy to było straszne bo mało powstawało horrorów a teraz byle gówna jest horrorem wpiszesz sobie w wyszukiwarkę i masz pełną listę a wtedy wystarczyło że laska zrobiła obrót głową o 360 stopni i ludzie mdleli w kinie xd

ocenił(a) film na 10
Dangeris

REC?! Gosciu prosze cie. Tam nie żadnej strasznej sceny, no może oprócz tego jak otwierają ten otwór w suficie i jest jakaś gęba. Egzorcysta taki bardzo straszny nie jest, ale i tak jest arcydziełem. Z nim może się równać tylko ''Lśnienie'' Kubricka i ''Omen'' Donnera.

ocenił(a) film na 8
Dangeris

Straszne to są twoje dziecinne komentarze TROLLU !!!

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones