PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 130 158
ocen
7,5 10 1 130158
8,3 31
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

bez kitu, przez pierwsze 15 minut filmu myślałam, że oglądam jakiegoś "Archeologa", nie
"Egzorcystę"! -.-

ocenił(a) film na 7
progresywnie

Egzorcysta z Polską Izableą Scorupco to samo było ponad 30 min zanim coś było w ogóle . Egzorcysta początek chyba to był takie słabe trochę .

użytkownik usunięty
progresywnie

Więc na drugi raz nie myśl, bo to skomplikowany proces i jak widać nie każdemu się udaje :)

Skoro tak, to raczej powinnaś radzić, żeby kolega myślał intensywniej i gęściej.

progresywnie

To było tylko krótkie wprowadzenie do filmu. Jako całość jest to rewelacyjny horror.

Andrzejek324

Wiem, że to było wprowadzenie (co zresztą napisałam już w pierwszym poście). Widziałam cały film, nadal uważam go za beznadziejny.

Nie rozumiem tylko co taki, a nie inny początek miał wnieść do tego obrazu...

progresywnie

Ciężko dyskutować z kimś kto ocenił śmieszny filmik, jak Rogi na 9 a najlepszy horror w historii kina na 2. Nawet nie potrafisz zrozumieć co początek wniósł do całości filmu.

Andrzejek324

Ja jeszcze z Tobą nie dyskutuję, tylko pytam, a Ty, zdaje się, Rogów w ogóle nie widziałeś.

Oczywiście, że nie rozumiem co początek wniósł do całości, inaczej bym nie pytała:D Szkoda, że Ty nie potrafisz mi na to odpowiedzieć, może wtedy bym zrozumiała więcej? Chyba, że sam nie wiesz... ;)

progresywnie

Początek filmu w Afryce pokazuje nam z jakim demonem walczy ojciec Merrin a posążek, który został wykopany przedstawia właśnie owego demona. Naprawdę tak cięzko to było zrozumieć? A Rogi widziałem, ale nie w całości, wyłączyłem gdzieś po niecałej godzinie bo mnie śmieszył i irytował główny bohater i cały film nie miał nic wspólnego z horrorem, dla mnie to jest film fantasy i to w dodatku żenujący.

Andrzejek324

Tak myślałam o tym początku...

ocenił(a) film na 10
progresywnie

Aha. Bardzo ciekawy i wartosciowy komentarz.

Wujek_John

Podobnie jak Twój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones