PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1315}

Egzorcysta

The Exorcist
7,5 129 878
ocen
7,5 10 1 129878
8,3 29
ocen krytyków
Egzorcysta
powrót do forum filmu Egzorcysta

Film jest świetny, nie jest straszny, natomiast teksty, np: "powiedziała, trzymajcie ręce z dala ode mnie, piepr*one ci*y" (czy jakoś tak) powalają. Podsumowując, film oceniam na 10 ze względu na świetną grę aktorską, dobrą fabułę oraz oczywiście multum śmiechu, polecam

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

Dla ludzi, którzy mają zamiar się przyczepić do fragmentu o "multum śmiechu", już śpieszę z wytłumaczeniem.
Otóż parę dni temu był grany maraton filmów grozy w sieci kin Helios, wyświetlano również Egzorcystę. Autor tematu - gimb - wraz z gimbokolegami i -koleżankami w wystrzałowym nastroju udali się na seans, uprzednio może nawet wychylając z 2 puszki Redd'sa (na całą kilku/nastoosobową ekipę). W czasie oglądania, żrąc popcorn i siorbiąc pepsi, co rusz któryś gimb alfa starał się rzucać śmiesznymi komentarzami do aktualnie wyświetlanych scen, próbując tym zaskarbić sobie sympatię siedzących bliżej lub dalej gimbsamic. Możecie sobie państwo tylko wyobrazić, jakie "śmieszne teksty" musiały krążyć po sali, podczas sceny masturbacji krucyfiksem, czy w momencie zsikania się głównej bohaterki. Ubaw po pachy, multum śmiechu.

ocenił(a) film na 10
ZiD0

Tekstów nie brakowało :D właśnie na tym maratonie byłem, fakt 3/4 ludzi to gimbaza. Jednak najlepsze teksty padały przy szubienicy

ocenił(a) film na 10
ZiD0

szkoda czasu dla nich...

Nekromanta21456

To z tym krzyżem... :)

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

Wreszcie sie z czyms zgadzamy ..

ocenił(a) film na 10
Kotek_haker

Aż nie mogę uwierzyć

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

Jeden z najlepszych horrorów jaki powstał owszem, jeden z najlepszych filmów jakie powstały nie...:-(

ocenił(a) film na 10
RafStefSzul1981

Oczywiście są lepsze, mimo wszystko ten film moim zdaniem można zaliczyć do lepszych produkcji filmowych w dziejach kina

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

Dla Ciebie, młody człowieku, który ocenił tu lekko ponad pół tysiąca filmów owszem. Dla kogoś w moim wieku i z tysiącami obejrzanych filmów, wszystkie one zlewają się pomału i trzeba naprawdę tego czegoś, żeby mnie zaskoczyć...:-(

ocenił(a) film na 10
RafStefSzul1981

Mnie uwierz też, gdybym tylko pamiętał tytuły niektórych filmów miałbym zdecydowanie więcej ocenionych. Mimo wszystko 10/10 dla Egzorcysty moim zdaniem jak najbardziej zasłużone

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

W tym wieku, taka słaba pamięć?...:-)

ocenił(a) film na 10
RafStefSzul1981

Mam pamięć do typowo naukowych rzeczy, a nie do tytułów filmów

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

Ja mam pamięć, mimo 34 lat, bardzo dobrą...:-)

ocenił(a) film na 10
RafStefSzul1981

Tytuły filmów mnie nie przekonują i nie widzę sensu, żeby je zapamiętywać (oceniam tuż po obejrzeniu), wolę pamięć takie rzeczy jak: historia, geografia, chemia, alchemia, itp.

ocenił(a) film na 8
Nekromanta21456

Ja pamiętam wszystko, lub prawie wszystko...:-)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones